Zamknij

Co oglądać na Netflixie? Oto lista filmów i seriali, które pokochali Polacy [TOP 10]

12.04.2021 16:57
TOP 10 Netflixa
fot. Hopper Stone/Netflix

Netflix udostępnia listę najpopularniejszych produkcji na platformie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się film o superbohaterkach. Nie słabnie popularność produkcji "New Amsterdam" i "Kto zabił Sarę?". Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Sprawdziliśmy. 

Netflix udostępnia kolejny ranking TOP 10 filmów i seriali, które obecnie można znaleźć na platformie. Tym razem zestawienie zdominował film o superbohaterkach. Oznacza to, że tego typu produkcje cieszą się niesłabnącą popularnością. Natomiast Polacy pokochali serial "New Amsterdam" - to kolejny tydzień, gdy znajduje się on w ścisłej czołówce. Ogromną popularnością cieszą się hiszpańskojęzyczne seriale - tym razem Polacy polubili meksykański serial "Kto zabił Sarę?". Co jeszcze chętnie oglądamy na Netflixie? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: "Usta, usta", sezon 5 - czy będzie piąty sezon popularnego polskiego serialu? [DATA]

Netflix: filmy i seriale popularne w Polsce. TOP 10 tytułów na platformie

Netflix dzieli się z użytkownikami rankingiem 10 filmów i seriali na platformie, które cieszą się największą popularnością. Ta funkcja ma ułatwiać widzom wybranie dla siebie odpowiedniego tytułu. Tym razem Polacy najchętniej sięgają po film o dwóch wyjątkowych dziewczynach - mowa o produkcji "Thunder Force" z Melissą McCarthy i Olivią Spencer. Dziewczyny łączą siły, by wspólnie walczyć z przestępcami. Jedna z nich opracowuje program genetyczny, który nadaje wyjątkowe moce.

Na drugim miejscu znalazł się serial medyczny "New Amsterdam", a produkcji po piętach depcze meksykański serial "Kto zabił Sarę?". Nowością jest natomiast polski film "Jak najdalej stąd" z Kingą Preis i Arkadiuszem Jakubikiem. Jest to opowieść o losach nastolatki, której ojciec zginął w tragicznym wypadku. Dziewczyna musi polecieć do Irlandii, by sprowadzić jego ciało do kraju. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

W zestawieniu pojawił się także "Shrek", czyli kultowy film z 2001 roku. Produkcja jest często wyświetlana w telewizji, jednak jak widać - Polacy wciąż nie mają tego filmu dosyć. Co jeszcze oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Thunder Force"
  2. "New Amsterdam"
  3. "Kto zabił Sarę?"
  4.  "Jak najdalej stąd"
  5. "Wąż"
  6. "Haker"
  7. "Sekretne życie zwierzaków domowych 2"
  8. "Na szczyt"
  9.  "Shrek"
  10.  "Psi patrol"

Zobacz także: "Żywioły Saszy - Ogień" - o czym jest nowy serial i gdzie go oglądać? [OBSADA, FABUŁA]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl