Zamknij

Co oglądać na Netflixie? Te filmy i seriale warto zobaczyć, żeby być na bieżąco [TOP 10]

10.05.2021 13:26
Sexify - kadr z serialu
fot. Materiały prasowe Netflix

Netflix dzieli się listą najpopularniejszych produkcji na platformie. Kolejny tydzień największym zainteresowaniem cieszy się polski serial "Sexify'. Pojawiło się też wiele nowości, ale w zestawieniu znajdziemy również seriale, które utrzymują się w rankingu od wielu tygodni. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Netflix od miesięcy dzieli się rankingiem TOP 10 filmów i seriali, które cieszą się popularnością na platformie. Obecnie numerem jeden jest polski serial o tytule "Sexify". Coraz gorzej radzi sobie natomiast serial "New Amsterdam", który przez wiele tygodni zajmował wysokie miejsca w zestawieniu. Produkcja została zdominowana przez ostatnie nowości. Co jeszcze Polacy chętnie oglądają na platformie Netflix. Sprawdziliśmy.

Zobacz także:  "Sexify": kim jest Maria Sobocińska, czyli serialowa Paulina w hicie Netflixa?

Netflix: co oglądać na platformie? Te tytuły spodobały się widzom [TOP 10]

Netflix udostępnił listę TOP 10 tytułów na platformie, by pomóc widzom w wyborze odpowiedniego dla siebie tytułu. Nie jest tajemnicą, że ogromną popularnością cieszą się nasze rodzime produkcje. Od premiery serialu "Sexify" mija drugi tydzień, nie słabnie jednak zainteresowanie użytkowników tym tytułem. Przypominamy, że "Sexify" przedstawia losy trzech dziewczyn. Wpadają one na pomysł, by stworzyć aplikację przeznaczoną dla kobiet, jednak najpierw same muszą zdobyć trochę doświadczenia w kwestiach seksu.

Drugie miejsce zajmuje serial "Niewinny" na postawie powieści Harlana Cobena. Miniserial przedstawia historię mężczyzny, który kroczy mroczną ścieżką. Natomiast podium zamyka film "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw". W produkcji występują: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirnby czy Helen Mirren. W filmie amerykański agent zajmuje się sprawą broni biologiczne. Decyduje się zawrzeć sojusz ze swoim dawnym wrogiem.

Jeśli chodzi o nowości, to w zestawieniu TOP 10 filmów i seriali Netflixa można znaleźć seriale "Dziewictwo Jowisza" i "The Sinner". Na popularności nie tracą natomiast seriale "New Amsterdam", "Cień i kość" oraz "Psi patrol". Co jeszcze oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Sexify"
  2. "Niewinny"
  3. "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw"
  4. "Dziedzictwo Jowisza"
  5. "The Sinner"
  6. "Mitchellowie kontra maszyny"
  7. "Szkoła zabójców"
  8. "Cień i kość"
  9. "Szpital New Amsterdam"
  10. "Psi patrol"

Zobacz także:  Seriale podobne do "Sexify". TOP 7 tytułów, które warto obejrzeć [LISTA]

RadioZET.pl/