Zamknij

Co w telewizji w czwartek? Polecamy najciekawsze filmy [PROGRAM TV 4.06]

04.06.2020 12:22
Co w telewizji w czwartek 4 czerwca 2020
fot. YouTube/Moje córki krowy kadr ze zwiastunu filmu

Co będzie można obejrzeć w telewizji w czwartek, 4 czerwca 2020 roku? Między innymi "Wszystkie pieniądze świata" i "Brzydką prawdę". Podajemy, co jeszcze pojawi się 4 czerwca na TVN, TVP2, Polsacie i TV Puls.

Co w telewizji w weekend? Przejrzeliśmy program telewizyjny na 4 czerwca 2020. Kto powiedział, że najlepsze filmy są emitowane w weekend. Okazuje się, że wszyscy ci, którzy postanowią spędzić czwartkowy wieczór przed telewizorem, nie będą się nudzić. Pojawią się produkcje dla widzów kina ambitnego, ale także dla osób, które szukają rozrywki po ciężkim dniu w pracy. 

Jakie filmy zobaczymy na TVN, Polsacie, TVP2 i TV Puls? Zdradzamy poniżej, jak prezentuje się program telewizyjny na czwartek, 4 czerwca 2020 roku.

Zobacz także:  Netflix: film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" już na platformie 

Pan i Pani Kiler (2010), reż. Robert Luketic

"Pan i Pani Kiler" to komedia sensacyjna autorstwa Roberta Luketica z Katherine Heigl i Ashtonem Kutcherem w rolach głównych. Jest to opowieść o życiu dawnego szpiega, który próbuje wieść spokojne życie u boku żony. Jednak przeszłość daje o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie.

Film "Pan i Pani Kiler" zostanie wyemitowany w czwartek, 4 czerwca 2020 roku o godzinie 20.00 na antenie TV Puls.

Zobacz zwiastun filmu "Pan i Pani Kiler":

Brzydka prawda (2009), reż. Robert Luketic

"Brzydka prawda" to komedia romantyczna z Katherine Heigl i Gerardem Butlerem. To zabawna historia Mike'a, namawia on Abby, by postępowała z nowym chłopakiem według jego porad.

Film "Brzydka prawda" zostanie wyemitowany w czwartek, 4 czerwca 2020 roku o godzinie 20.05 na antenie Polsatu.

Zobacz zwiastun filmu "Brzydka prawda":

Wszystkie pieniądze świata (2017), reż. Ridley Scott

"Wszystkie pieniądze świata" to film w reżyserii Ridleya Scotta z udziałem Michelle Williams, Christophera Plummera i Marka Wahlberga. Jest to opowieść o uprowadzeniu szesnastoletniego wnuka najbogatszego człowieka świata. Jego matka próbuje przekonać miliardera do tego, by zapłacił okup porywaczom.

Film "Wszystkie pieniądze świata" zostanie wyemitowany w czwartek, 4 czerwca 2020 roku o godzinie 20.45 na antenie TVP2.

Zobacz zwiastun filmu "Wszystkie pieniądze świata":

Moje córki krowy (2015), reż. Kinga Dębska

"Moje córki krowy" to propozycja dla fanów polskiej kinematografii. W filmie Kingi Dębskiej można zobaczyć Agatę Kuleszę, Gabrielę Muskałę, Marcina Dorocińskiego i Mariana Dziędziela. To wzruszająca opowieść o rodzinie. W obliczu choroby mamy, siostry postanawiają odnowić kontakt i polepszyć swoje relacje.

Film "Moje córki krowy" zostanie wyemitowany w czwartek, 4 czerwca 2020 roku o godzinie 22.00 na antenie TVN.

Zobacz zwiastun filmu "Moje córki krowy":

Zobacz także:  Pętla: Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu. Będzie o aferze podkarpackiej 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl/