Zamknij

"Co widać i słychać": Amanda Seyfried w nowym horrorze Netflixa [ZWIASTUN]

02.04.2021 12:15
Co widać i słychać
fot. materiały prasowe Netflix

"Co widać i słychać" trafi na Netflix jeszcze w tym miesiącu. W gwiazdorskiej obsadzie tej nowej oryginalnej produkcji serwisu znalazły się m.in. Amanda Seyfried i Natalia Dyer. 

"Co widać i słychać" to jedna z kwietniowych nowości Netflixa, obok której nie można przejść obojętnie. Adaptacja bestsellerowej książki Elizabeth Brundage wciąga widzów w mroczny, gotycki klimat opowieści, w której nic nie jest takie, jak się wydaje. W rolach głównych Amanda Seyfried ("Mamma Mia!") i James Norton ("Obywatel Jones").

"Co widać i słychać": Zwiastun nowego horroru Netflix

"Co widać i słychać" to historia młodego małżeństwa z Manhattanu, które przenosi się do zabytkowego miasteczka w dolinie Hudson. Kobieta szybko odkrywa, że ich nowy dom skrywa straszne tajemnice. Jeszcze straszniejsze jest jednak to, że również jej mąż zdaje się bardzo wiele przed nią ukrywać... 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Co widać i słychać" - Kiedy premiera?

Film "Co widać i słychać" jest dziełem duetu w składzie Shari Springer Berman i Robert Pulcini, który ma na swoim koncie nagradzane produkcje "Cinema Verite" czy "Amerykański splendor". W obsadzie, poza Seyfried i Nortonem, zobaczymy gwiazdę "Stranger Things", Natalię Dyer, a także nagrodzonego Oscarem F. Murraya Abrahama oraz znaną z serii "Indiana Jones" Karen Allen. "Co widać i słychać" trafi na Netflix 29 kwietnia 2021.

RadioZET.pl/Netflix

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.