Zamknij

"Cruella" - zobacz pierwszy fragment nowego filmu Disneya [WIDEO]

30.04.2021 10:12
Cruella - Emma Stone - kadr z filmu Disneya
fot. Walt Disney Studios // BEEM/Beem/East News

Disney opublikował fragment sceny z filmu "Cruella" - aktorskiego prequela "101 dalmatyńczyków". Jak Emma Stone wypadła w roli Cruelli De Mon?

W sieci pojawił się fragment sceny filmu "Cruella" - nadchodzącej aktorskiej produkcji Disneya z Emmą Stone w roli tytułowej antagonistki znanej z animacji "101 dalmatyńczyków". Jak aktorka prezentuje się w nowej kreacji?

"Cruella" - fragment filmu Disneya z Emmą Stone

Od kilku lat Disney powołuje do życia kolejne aktorskie wersje słynnych animacji sprzed lat. Na remake'ach jednak się nie kończy, bo czasami twórcy próbują poszerzyć historię konkretnej postaci z klasycznych bajek Disneya, tworząc różnego rodzaju spin-offy.

I jednym z nich jest właśnie "Cruella", czyli opowieść o tym, jak młoda pasjonatka mody, stała się demoniczną snobką, pragnącą wyprodukować futro ze skór 101 dalmatyńczyków. Premiera filmu o młodej Cruelli De Mon coraz bliżej, więc w sieci pojawił się fragment sceny, ukazującej spektakularne wejście tytułowej bohaterki do świata mody.

Według twórców filmu "Cruella" ma trochę przypominać "Jokera", bo podobnie jak w oscarowym hicie Warner Bros., będziemy mieli do czynienia z opowieścią o niedocenionej przez świat postaci, która przechodzi radykalną metamorfozę i kroczy w kierunku mroku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

"Cruella" - kiedy premiera filmu Disneya?

Reżyserem filmu jest Craig Gillespie. Oprócz Stone w rolach głównych wystąpili Emma Thompson, Paul Walter Hauser, Joel Fry i Emily Beecham. W USA film zadebiutuje 28 maja 2021 roku za dodatkową opłatą na Disney+. W Polsce "Cruellę" będziemy mogli oglądać od 29 maja w kinach.

Zobacz także

RadioZET.pl/Disney
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET