Zamknij

Czar par: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel jurorami w programie

Sylwia Wamej
16.08.2019 13:28
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
fot. Tricolors/ East News

"Czar par" to program, który święcił triumfy popularności w latach 90. Teraz ponownie zobaczymy go na telewizyjnej antenie. Znane są też nazwiska jurorów. Na fotelach jurorskich zasiądą m.in. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel.

"Czar par": Kasia Cichopek i Marcin Hakiel jurorami

"Czar par" to kultowy w latach 90. program, który od września pojawi się w telewizyjnej dwójce. W roli prowadzących teleturniej zobaczymy Macieja Kurzejewskiego i Izabellę Krzan. Z kolei na fotelach jurorskich zasiądą m.in. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Informację o tym, że para zasiądzie na fotelach jurorskich podało "Pytanie na śniadanie".

Kasia Cichopek, nowa jurorka "Czar par" radosną nowiną podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

"I wszystko już jest jasne. Nasz sekretny projekt to Czar Par w @badzmyrazem.tvp Mamy wielką przyjemność zasiąść w programie jako jurorzy. 20 września mija 11 lat od naszego ślubu, więc jakieś doświadczenie małżeńskie za sobą mamy. bądźcie Kochani z nami. Już nie mogę się doczekać" - napisała gwiazda.

"Czar par". O co chodzi w programie?

Przypomnijmy, że w reaktywowanym po 23 latach programie "Czar par" rywalizować ze sobą będą małżonkowie oraz pary narzeczeńskie. Powalczą oni o 300 tysięcy złotych. Do tej pory "Czar par" wygrały małżeństwa państwa Skrętnych, Trusewiczów oraz Kornalewiczów. W drugiej edycji wystąpiła Renata Marona z mężem Dariuszem. Po zakończeniu show pojawiła się w programach takich jak m.in. "Hell's Kitchen" oraz "Pytanie na śniadanie". Prowadzącymi byli wówczas Hanna Dunowska oraz Krzysztof Ibisz. W jury zasiadała m.in. Olga Lipińska.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW