Zamknij

„Czarna Wdowa” przesunięta o kolejne pół roku. Marvel przegrał z koronawirusem

24.09.2020 13:20
Czarna Wdowa, Marvel, Scarlett Johansson,
fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

„Czarna Wdowa”, „Eternals” i „Shang-Chi and the Legend of Ten Rings”, czyli najbliższe premiery filmowe wytwórni Marvel zostały oficjalnie przesunięte. Wszystko z powodu strachu przed dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Kiedy zobaczymy produkcje Marvela na wielkim ekranie?

„Czarna Wdowa” miała zadebiutować w kinach na początku maja tego roku. Z powodu trwającej od lutego pandemii koronawirusa na świecie, wytwórnia zdecydowała się przesunąć termin premiery filmu o pół roku. Film miał zadebiutować w listopadzie. Teraz jednak włodarze wytwórni zdecydowali po raz kolejny przesunąć premierę obrazu. Na kiedy?

„Czarna Wdowa”, „Eternals” i inne premiery Marvela – kiedy zobaczymy je na ekranach?

Marvel po raz drugi przesunął cały swój kalendarz premier, przekładając terminy premier swoich największych produkcji. Tym razem jednak wytwórnia dokonała większych roszad niż, tak jak poprzednio, przeskakując „o jeden do przodu”. W związku z tym kalendarz premier MCU diametralnie się zmienił. Jak teraz wygląda?

Nowe terminy prezentują się następująco:

  • „Czarna Wdowa” – 7 maja 2021
  • „Shang Chi and the Legend of Ten Rings” - 9 lipca 2021
  • „Eternals” – 5 listopada 2021

Inne premiery również przełożone

Zmian dokonano także w innych wyczekiwanych tytułach, należących do portfolio firm, wchodzących w skład Wytwórni Disneya. Ze znaczących premier filmowych, które zostały przesunięte na następny rok, należy wynotować w szczególności nową wersję „West Side Story”, w reżyserii Stevena Spielberga. Nowa wersja słynnego musicalu zamiast w grudniu tego roku, ma trafić na ekrany kin dopiero w grudniu 2021.

W chwili obecnej premiera filmu „Śmierć na Nilu”, czyli kolejnej adaptacji powieści Agahty Christie w reżyserii Kennetha Branagha została przesunięta z października na 18 grudnia.

Czytaj także: Chcieli być jak Spider-Man. Dali się ugryźć czarnej wdowie