Zamknij

"Czarna owca": Arkadiusz Jakubik i Magdalena Popławska w pierwszej zapowiedzi filmu [WIDEO]

22.06.2021 12:54
Czarna Owca Jakubik Popławska
fot. Sylwia Olszewska/Materiały prasowe Next Film

"Czarna owca", najnowszy film reżysera "Juliusza", opowiada słodko-gorzką historię współczesnej rodziny. Przedsmak tego, co zobaczymy jeszcze tego lata w kinach, przynosi pierwszy teaser produkcji.

Next Film zaprezentował pierwszy teaser filmu "Czarna owca" - komediodramatu w reżyserii Aleksandra Pietrzaka ("Juliusz"), w którym główne role grają Magdalena Popławska, Arkadiusz Jakubik, Kamil Szeptycki i Agata Różycka. Zapowiedź produkcji jest krótka, ale i tak świetnie wprowadza w klimat nadchodzącego filmu.

"Czarna owca": Teaser filmu z Arkadiuszem Jakubikiem i Magdaleną Popławską [WIDEO]

"Czarna owca" to obraz typowej rodziny. Rodziny, w której każdy ma czasem czegoś dość. Poważny problem rodzi się wtedy, gdy tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia wybuchają, pozostawiając jedynie zgliszcza. Czasem, by do tego doprowadzić, wystarczy jedno słowo. W takiej sytuacji znaleźli się właśnie bohaterowie filmu, z których każdy musi poukładać swoje życie na nowo. Czy członkowie rodziny Gruzów odnajdą swoje szczęście?

"Czarna owca" z humorem odpowiada na ważne pytania dotyczące więzów rodzinnych, konfliktów pokoleniowych i dojrzewaniu do zmian. Zobacz teaser filmu:

"Czarna owca": Obsada i twórcy

W filmie Pietrzaka występują wspomniani już Magdalena Popławska, Arkadiusz Jakubik, Kamil Szeptycki i Agata Różycka, a także Anna Cieślak, Anna Smołowik i Włodzimierz Press. Na ekranie pojawi się też kilka twarzy znanych z YouTube’a i Instagrama. Będą to m.in. Cyber Marian, Danny Ferreri, Dziki Trener, Martyna Pysia i Kinga Sawczuk.

__CZARNA_OWCA__Fot_Jaroslaw_Sosinski_2
fot. Jarosław Sosiński/materiały prasowe

Reżyseruje Aleksander Pietrzak na podstawie scenariusza Bartosza Kozery. Za zdjęcia odpowiada Mateusz Pastewka. Producentką jest Anna Waśniewska-Gil, zaś producentem wykonawczym Rafał Ulicki. Film jest produkcją TVN Grupy Discovery. Za dystrybucję odpowiada Next Film.

"Czarna owca" - Kiedy premiera?

Kinowa premiera "Czarnej owcy" została zaplanowana na 13 sierpnia 2021 roku. Jako oryginalna produkcja TVN, film jeszcze przed końcem tego roku trafi też na player.pl.

RadioZET.pl/Next Film