Zamknij
"Czarna owca": zobaczcie bohaterów nowego polskiego filmu, który wzruszy was do łez [ZDJĘCIA]
7 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Next Film

"Czarna owca" to nadchodzący komedio-dramat Aleksandra Pietrzaka, który zapowiadany jest jako słodko-gorzka opowieść o więzach rodzinnych. Next Film podzielił się porcją zdjęć, które pozwalają nam lepiej przyjrzeć się bohaterom.

"Czarna owca", czyli  Arkadiusz Jakubik i Magdalena Popławska jako nie do końca udane małżeństwo w komedio-dramacie od twórcy "Juliusza". O czym opowie film i jak prezentują się bohaterowie?

Zobacz także

"Czarna owca": zdjęcia promujące nowy film Aleksandra Pietrzaka [GALERIA]

Głównymi bohaterami "Czarnej owcy" są Magda i Arek - na pozór udane małżeństwo z 25 letnim stażem, które wychowuje syna youtubera i opiekuje się schorowanym dziadkiem. Jednak, gdy przyjrzymy się uważniej okazuje się, że sielski obrazek jest tylko zasłoną dymną dla całej maści problemów. Gdy skrywająca swoją orientację seksualną Magda postanowi wreszcie pójść za głosem serca, uruchomi lawinę wydarzeń, które na zawsze zmienią życie jej bliskich.

Reżyseruje Aleksander Pietrzak, dla którego będzie to druga pełnometrażowa produkcja. Twórca ciepło przyjętego "Juliusza" zapewnia, że "Czarna owca" zaserwuje widzom cały wachlarz emocji, a przede wszystkim wzruszy nas do łez: Uważam, że komediodramat to najtrudniejszy gatunek. Mnie po prostu kręcą emocje i jeżeli widz ma zapłacić za bilet do kina, to chcę, żeby za jego cenę coś przeżył.

ZOBACZ TAKŻE:  Film otwarcia 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wybrany! Imprezę rozpocznie polski klasyk

Na temat "Czarnej owcy" wypowiedziała się również producentka filmu - Anna Waśniewska, która skomentowała go słowami:

To uniwersalna historia o drodze do dojrzałości, w której każdy z nas może się odnaleźć. W zabawny sposób pokazuje różnice międzypokoleniowe, problemy wynikające z braku komunikacji, obawy przed ukazaniem swoich prawdziwych uczuć. Interesowało nas pokazanie prawdy o rodzinie i różnych momentów w życiu małej społeczności. Śmiesznych, czasem smutnych i strasznych. Po trudnym doświadczeniu, które dzieliliśmy przez ostatni rok, mamy świadomość, że każdy człowiek teraz jest spragniony pozytywnych emocji, a tych z pewnością dostarczy film "Czarna owca" Alka Pietrzaka.

Zdjęcia przedstawiające bohaterów "Czarnej owcy" znajdziecie w naszej galerii załączonej u góry artykułu.

"Czarna owca": kiedy premiera?

W rolach głównych wystąpili Arkadiusz Jakubik i Magdalena Popławska, a na ekranie towarzyszyć im będą Kamil Szeptycki, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik i Włodzimierz Press. Autorem scenariusza jest Bartosz Kozera. Za produkcję odpowiada TVN Grupa Discovery, zaś za dystrybucję kinową Next Film. 

Film zostanie zaprezentowany podczas Ińskiego Lata Filmowego oraz Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu oraz we wrześniu w konkursie Polskich Filmów Pełnometrażowych Mastercard Off Camera w Krakowie. W polskich kinach "Czarna owca" zawita zaś 13 sierpnia 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/ Next Film