Zamknij

„Czarodziejka z Księżyca” od Netflixa z pełnym zwiastunem. Kiedy premiera? [WIDEO]

07.05.2021 09:47
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Czarodziejka z Księżyca” powraca. Netflix wypuścił właśnie pełnoprawny zwiastun nowego filmu o słynnej grupie bohaterek. Co mówi nam o filmie?

„Czarodziejka z Księżyca” powraca. Słynna japońska animacja, powstała na bazie mangowego pierwowzoru, po raz pierwszy zadebiutowała w 1992 roku, niecały rok po premierze oryginału. Do tego fani otrzymali serial animowany, serię filmów pełnometrażowych, gry komputerowe i wideo czy przeróżne inne gadżety związane z marką. Ostatni film zadebiutował jednak w 1995 roku. Teraz wreszcie przyszła pora na powrót.

„Pretty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie” to najnowsza odsłona historii „Czarodziejki z Księżyca”. Film zadebiutował w Japonii w dwóch odsłonach na początku roku. Niedługo po premierze platforma Netflix zdecydowała się kupić prawa do światowej dystrybucji tytułu. Platforma pokaże obie części filmu jako spójną całość, pod jednym tytułem.

„Pretty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie nowy, pełnoprawny zwiastun filmu. Materiał prezentuje się następująco:

„Pretty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie” – o czym opowiada film?

Najnowsza produkcja ma być ściśle związana z serialem „Sailor Moon Crystal”, emitowanego od 2014 roku, w tym znaczeniu, że stanowi niejako kontynuację wydarzeń z serialu.

Akcja filmu rozgrywa się w kwietniu, gdy w całej Japonii zaczynają kwitnąć wiśnie. Mieszkańcy Tokio i innych miast przygotowują się do celebracji największego zaćmienia Słońca w tym stuleciu. Gdy Księżyc zaczyna przesłaniać Słońce, stopniowo zabierając światło i spowijając wszystko w mroku, wtedy z ukrycia wychodzą złoczyńcy.

W najnowszym filmie przeciwnikami bohaterek będzie tajemnicza trupa cyrkowa, sama nazywająca się Cyrkiem Martwego Księżyca. Wraz z ich pojawieniem mieszkańcy Tokio zaczynają być atakowani przez groźne potwory, rodem z koszmaru. Tzw. Lemury zaczynają terroryzować miasto. Członkowie trupy poszukują legendarnego Srebrnego Kryształu, którego posiadanie może dać im władzę nad Ziemią i Księżycem, a następnie także całym wszechświatem.

Traf chce, że bohaterki – Usagi i Chibi-Usa spotykają w tym samym czasie Pegaza, mężczyznę poszukującego Wybranej, która będzie mogła zdjąć z niego urok Złotego Kryształu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Pretty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie” – kiedy premiera?

Nowy film z serii „Czarodziejka z Księżyca” ma trafić na platformę Netflix już 3 czerwca.

Czytaj także: Polski film na znanym światowym festiwalu. „Popioły” zadebiutują na Tribeca Film Festival