Zamknij

"Czerwona nota": Oficjalny zwiastun najdroższego filmu Netflixa. Premiera już w listopadzie [WIDEO]

21.10.2021 16:57
Red Notice zwiastun
fot. "Red Notice" - plakat filmu/materiały prasowe Netflix

"Czerwona nota" doczekała się pełnego zwiastuna. Komedia akcji, w której główne role grają Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds, trafi na ekrany już 12 listopada 2021 roku.

Netflix pokazał oficjalny zwiastun filmu "Czerwona nota"który zapowiada pełen humoru i akcji film, który w skrócie można by opisać słowami - Luke Hobbs ramię w ramię z Deadpoolem próbują dorwać Wonder Woman. Dotychczas zaprezentowano jedynie teaser i fragment filmu "Red Notice". Teraz możemy wreszcie podziwiać gwiazdy najdroższego filmu giganta streamingowego w pełnym zwiastunie.

"Czerwona nota": Oficjalny zwiastun najdroższego filmu Netflixa [WIDEO]

Tytułowa "Czerwona nota" to globalny list gończy, jaki Interpol wystawia za najbardziej poszukiwanymi przestępcami na świecie. By złapać najgroźniejszego złodzieja dzieł sztuki na świecie znanego jako "The Bishop" ( Gal Gadot), do akcji wkracza najlepszy behawiorysta z FBI John Hartley ( Dwayne Johnson), który do pomocy wybiera sobie największego rywala przestępczyni - Nolana Bootha ( Ryan Reynolds). Szalona przygoda rzuca to osobliwe trio w najdalsze zakątki świata, na parkiet taneczny, do więzienia i do dżungli. "Czerwona nota" zapowiadana jest jako stylowa, brawurowa gra w kotka i myszkę (i kotka).

"Czerwona nota" - Kiedy premiera filmu na Netflix?

Autorem scenariusza i reżyserem filmu w jednej osobie jest Rawson Marshall Thurber ("Agent i pół", "Drapacz chmur"). Za produkcję odpowiadają Hiram Garcia, Dwayne Johnson i Dany Garcia z Seven Bucks Productions oraz firma produkcyjna Beau Flynna Flynn Picture Co. i należąca do Thurbera Bad Version, Inc. Premiera "Czerwonej noty" odbędzie się 12 listopada 2021 roku na Netflix.