Zamknij

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" kąpała psa myjką ciśnieniową na myjni samochodowej

Redakcja
23.10.2018 18:09
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram

W najnowszym odcinku show TTV "Królowe życia" Dagmara Kaźmierska, gwiazda programu, kojarzona m.in. za swoją niechlubną przeszłość (skazanie za sutenerstwo) kąpała psa myjką ciśnieniową na myjni samochodowej.

W programie TTV "Królowe życia" zobaczyć można wiele różnych absurdalnych sytuacji. Dagmara Kaźmierska, która została w przeszłości skazana za sutenerstwo, zabłysnęła w programie m.in. faktem, że nie ma w swoim mieszkaniu szczotki do mycia sedesu, bo "berło" jest dla niej nieestetyczne. W ostatnim odcinku najnowszej serii bohaterka jednak przeszła chyba samą siebie. Co takiego się stało? Poszło o psa.

Zobacz także

Gwiazda "Królowych życia" kąpała psa na myjni samochodowej

"Ja kocham Tequilkę, ale nie wezmę jej do samochodu, bo śmierdzi" – powiedziała Dagmara i wpadła na pomysł, by wykąpać psa na myjni samochodowej.

1

Razem z koleżanką zabrały psa na myjnię, by go wykąpać. Kaźmierska z początku próbowała przy pomocy ciśnieniowej myjki, z której płynie woda z detergentem przeznaczonym do mycia karoserii, pomoczyć psa. Ten jednak natychmiast zabierał łapę i próbował uciec. Kiedy Dagmara zorientowała się, że psiak nie da się tak wykąpać, nalała wody z "chemią" do wiadra i razem ze znajomą "kąpały" zwierzę.

To zaskakujące, jaką nieświadomością wykazały się kobiety. Na Facebooku programu widzowie nie szczędzą ostrych słów.

"Trzeba być skończonym, bezmózgim durniem, żeby myć psa w myjni samochodowej... Myślę, że na reakcję odpowiednich służb w związku ze znęcaniem się nad zwierzętami nie będzie trzeba długo czekać".

Pies kąpany na myjni samochodowej

"Ja uwielbiam Dagmare. Ale też mnie zaskoczyło żeby panie miały kasę i myły psa w zimnej wodzie na myjni. Są salony co kąpią psy".

Niektórzy uspokajają, że to przecież reżyserowany program. Czy jednak pies o tym wie?

"Oczywiście, że reżyserowane, więc ten, kto to wymyślił jest bezmózgim! Pies nie jest aktorem i nie wie, że gra. I lanie psa zimna woda pod ciśnieniem NIE JEST ŚMIESZNE" - odpowiadają inni.

RadioZET.pl/SA