Zamknij

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” na planie „Kobiet Mafii 2”. Skazana za sutenerstwo celebrytka zagra u Vegi?

Redakcja
08.10.2018 10:39
Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” na planie „Kobiet Mafii 2”. Skazana za sutenerstwo celebrytka zagra u Vegi?
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska, gwiazda programu TTV „Królowe życia”, pojawiła się u boku Patryka Vegi na planie „Kobiet Mafii 2”. Internauci nie szczędzą komentarzy o „odpowiedniej osobie na odpowiednim miejscu”. Kaźmierska była bowiem skazana prawomocnym wyrokiem między innymi za sutenerstwo.

Patryk Vega to reżyser znany z kontrowersji. Jego filmy wzbudzają skrajne emocje, a widzowie często oskarżają go o epatowanie wulgaryzmami i uliczny poziom humoru. Nie zmienia to faktu, że filmy Vegi są bardzo popularne i przyciągają do kin rzesze widzów. Nie inaczej zapowiada się druga część „Kobiet Mafii”. W niedzielę reżyser opublikował zdjęcie z planu, gdzie pozuje obok Dagmary Kaźmierskiej z programu „Królowe życia”, czym wzbudził wśród internautów wiele emocji. Kaźmierska bowiem była skazana prawomocnym wyrokiem między innymi za sutenerstwo.

Dagmara Kaźmierska w „Kobietach Mafii 2”?

W niedzielę na profilu Patryka Vegi na Instagramie pojawiło się zdjęcie reżysera i Dagmary Kaźmierskiej wraz z podpisem: „Królowa Życia. Dagmara Kaźmierska i Patryk Vega na planie Kobiet Mafii 2”. Fotografia daje jasno do rozumienia, że bohaterka „Królowych Życia” wystąpi w najnowszej produkcji twórcy „Botoksu”. Internauci zasypali post komentarzami, większość bowiem doskonale orientuje się w przestępczej przeszłości Dagmary.

– Czy ta pani aby nie przebywała w ZK w związku z jakąś grubą aferą związaną z przestępstwami związanymi z kobietami?

– Ona siedziała kilka lat za agencje towarzyska i za handel ludźmi. Cale życie tylko kombinuje.U Vegi ta rola byłaby dla niej idealna. Zagrałaby sama siebie – nawet nie musiałaby udawać.

– O Jezu to będzie jakieś combo. Vega już bierze wszytko jak leci do filmów.

Rzeczywiście, Kaźmierska została skazana za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie do prostytucji. Kobieta kilka lat spędziła w więzieniu, obecnie jednak twierdzi, że stara się odciąć od błędów, jakie popełniła. Czy kryminalna przeszłość uczyni ją wiarygodną bohaterką „Kobiet Mafii 2”? Premiera produkcji zapowiedziana została na luty 2019 roku, a poza Kaźmierską na ekranie zobaczymy między innymi Agnieszkę Dygant, Olgę Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego.

RadioZET.pl/MF