Zamknij

Daisy Coleman nie żyje. Bohaterka filmu Netfliksa "Audrie & Daisy" miała 23 lata

06.08.2020 10:33
Daisy Coleman
fot. Instagram/@youngcattattoos

Daisy Coleman nie żyje. 23-letnia bohaterka filmu dokumentalnego "Audrie & Daisy", który miał swoją premierę na Netfliksie w 2016 roku, popełniła samobójstwo. Wiadomość o tragicznej śmierci przekazała jej mama, Melinda.

Daisy Coleman była bohaterką filmu dokumentalnego "Audrie & Daisy". Produkcja pojawiła się na Netfliksie w 2016 roku i opowiadała o tym, jak Daisy i druga bohaterka - Audrie Pott - doznały przemocy seksualnej. Audrie popełniła samobójstwo w 2012 roku - 10 dni po tym, czego doświadczyła. Daisy Coleman opowiedziała w filmie o tym, jak została wykorzystana oraz zdradziła, jak mierzy się z traumą. Została zgwałcona w wieku 14 lat i przez długi czas nie mogła podnieść się po tym strasznym wydarzeniu. Sprawca nigdy nie został skazany.

Bohaterka filmu Netfliksa wielokrotnie podejmowała próby samobójcze. Bezpośrednio po gwałcie doświadczyła nękania i wyśmiewania ze strony rówieśników. W 2018 roku zmierzyła się również ze śmiercią młodszego brata. Mimo trudnych przeżyć, w ostatnich latach Daisy skupiała się przede wszystkim na pomocy innym - działała aktywnie na rzecz ofiar przemocy seksualnej. Zawodowo była także modelką i tatuażystką.

Zobacz także: Will Young w żałobie. Nie żyje brat bliźniak zwycięzcy "Idola"

Daisy Coleman nie żyje. 23-latka popełniła samobójstwo

Niestety w środę 5 sierpnia mama Daisy Coleman, Melinda, poinformowała w mediach społecznościowych o samobójstwie córki.

- Moja córka Catherine Daisy Coleman popełniła dziś w nocy samobójstwo. Była moją najlepszą przyjaciółką i wspaniałą córką. Chciałabym odebrać od niej cały ból. Nigdy nie podniosła się po tym, co ci chłopcy jej zrobili - napisała w oświadczeniu na Facebooku.