Zamknij

Dance, Dance, Dance: znamy uczestników nowego programu TVP! [GALERIA]

Redakcja
07.02.2019 10:50
Dance Dance Dance: UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie TVP2? ZDJĘCIA
fot. mat. prasowe

„Dance, Dance, Dance” to nowy program TVP2, w którym sześć par będzie rywalizowało, tańcząc choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. Właśnie poznaliśmy wszystkich uczestników „Dance, Dance, Dance”. Sprawdźcie, kogo zobaczymy w programie TVP.

Klipy Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, Justina Timberlake’a, sceny z filmów tanecznych „Dirty Dancing”, „Magic Mike” czy „Blues Brothers”, wpisały się w historię światowej popkultury. Teraz choreografie znane milionom ludzi będą próbowali wiernie odwzorować uczestnicy pierwszej polskiej edycji multimedialnego show „Dance, Dance, Dance”.

„Dance Dance Dance”: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowym programie TVP?

Poznaliśmy wszystkich uczestników „Dance, Dance, Dance”. Już od 2 marca, w każdą sobotę, będziemy mogli śledzić zmagania piosenkarki Patricii Kazadi, która wystąpi w duecie z 17-letnią siostrą Victorią. Ich równie pięknymi rywalkami będą Miss Polski Paulina Krupińska i aktorka Klaudia Halejcio. W tanecznej rywalizacji udział wezmą gwiazdy serialu „Na Sygnale” – Monika Mazur i Darek Wieteska oraz serialu „Rodzinka.pl” – Wiktoria Gąsiewska w parze z Adamem Zdrójkowskim. Taneczne umiejętności na widowiskowej scenie „Dance, Dance, Dance” zaprezentują także prezenterka programu „Pytanie na Śniadanie” Marcelina Zawadzka i model Rafał Maślak. Świat sportu reprezentować będzie wielokrotna mistrzyni fitness Kasia Dziurska z życiowym partnerem Emilem Gankowskim.

Kamery będą towarzyszyły uczestnikom „Dance Dance Dance” w trakcie wielogodzinnych treningów i podczas codziennego życia. Każda osoba, która zdecydowała się wziąć udział w nowatorskim show TVP2, musiała całkowicie podporządkować swoje życie nauce choreografii. Uczestnicy spędzają kilkadziesiąt godzin tygodniowo, ćwicząc układy taneczne pod okiem najlepszych choreografów w Polsce.

W każdym odcinku pary zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Ich poczynania oceni energetyczne jury: ceniona trenerka fitness Ewa Chodakowska, międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska oraz projektant mody Robert Kupisz, który przez ponad 20 lat był tancerzem i choreografem odnoszącym sukcesy w Polsce i za granicą.

„Dance, Dance, Dance” to program o tańcu, walce z własnymi słabościami, relacjach międzyludzkich i ciężkiej pracy, której zwieńczeniem będą występy na scenie, jakich dotychczas w polskiej telewizji nie było. Nowy taneczny show TVP2 to zapierające dech w piersiach widowisko, w którym zostaną wykorzystane najnowsze technologie. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z komputerowym widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych.

Przypomnijmy, że program „Dance, Dance, Dance” odniósł spektakularny sukces w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Holandii.

Premiera „Dance, Dance, Dance” już 2 marca, o godz. 20:05, w TVP2.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK