Zamknij

Katarzyna Cichopek zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan? Gwiazda „M jak Miłość” ma stawiać warunki

Maciej Friedrich
24.10.2019 11:13
Katarzyna Cichopek zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan? Gwiazda „M jak Miłość” ma stawiać warunki
fot. Instagram:@kurdejszatan

W „Dance, dance, dance” mają szykować się wielkie zmiany. Według medialnych doniesień Katarzyna Cichopek zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w roli prowadzącej. Co więcej, szansę na udział w programie ma mieć też mąż Kasi, Marcin Hakiel.

Barbara Kurdej-Szatan uważana była za jedną z czołowych twarzy Telewizji Polskiej, prowadząc najpopularniejsze programy stacji, między innymi „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Dance, dance, dance. Niestety, włodarze TVP zadecydowali o usunięciu jej z roli gospodyni, co skomentowała sama Kurdej-Szatan. Jak informuje „Super Express”, znaleziono już kandydatkę, która ma poprowadzić 2. edycję „Dance, dance, dance”.

Dance, dance, dance: Kasia Cichopek poprowadzi program?

Według informacji „Super Expressu” Basię Kurdej-Szatan ma zastąpić znana z „M jak Miłość” Katarzyna Cichopek.

Świetnie sprawdza się w programie, dodatkowo jest bardzo lubiana przez widzów i ma pojęcie o tańcu. To najlepszy z możliwych wyborów. W dodatku ma jeszcze „M jak miłość” – miała wyznać dziennikowi osoba związana z produkcją „Dance, dance, dance”.

Co więcej, w „Dance, dance, dance” mielibyśmy zobaczyć również męża Kasi, Marcina Hakiela. Według prasowych informacji jego pojawienie się w roli jurora (czyli najprawdopodobniej w zastępstwie Ewy Chodakowskiej, która odeszła z programu) jest jednym z warunków stawianych przez Cichopek.

Nie podpisała jeszcze umowy. Chce, żeby jej mąż również pojawił się w programie i to w roli jurora – relacjonuje informator „Super Expressu”.

Z pewnością Kasi i Marcinowi nie można odmówić tanecznego doświadczenia. Jak myślicie, sprawdziliby się w „Dance, dance, dance”?

Zagłosuj

Myślisz, że Kasia Cichopek godnie zastąpiłaby Barbarę Kurdej-Szatan?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF