Zamknij

Poznajesz? Tak wyglądał casting na Harry'ego Pottera

Redakcja
26.07.2017 15:12
Poznajesz? Tak wyglądał casting na Harry'ego Pottera
fot. YouTube

Pamiętacie tego uroczego malucha? Tak jedenastoletni Daniel Radcliffe walczył o rolę najsłynniejszego czarodzieja świata.

To wideo warto obejrzeć jeszcze raz i znów nieco się wzruszyć! Minęło już kilkanaście lat od czasu, gdy Daniel Radcliffe próbował swoich sił na castingu do roli Harry'ego Pottera.

Uroczy chłopiec z ogromnymi błękitnymi oczami miał zaledwie 11 lat, gdy po raz pierwszy wcielił się w rolę najsłynniejszego czarodzieja świata.

Na wideo z castingu, które od kilku lat jest już dostępne w sieci, młody Radcliffe musiał odgrywać kilka scenek, które miały przygotować go do roli chłopca z blizną. Daniel chyba od razu spodobał się producentom filmu. Trzeba przyznać, że już wtedy był obdarzony dość dużą charyzmą. Zresztą zobaczcie sami!

J.K. Rowling, autorka przygód o Harrym Potterze, jest dziś jedną z najlepiej zarabiających pisarzy na świecie. Jednak podczas premiery dwuczęściowej sztuki "Harry Potter i przeklęte dziecko", oznajmiła czytelnikom, że nie planuje kontynuacji przygód czarodzieja. Od tego czasu powstaje jednak dość sporo książek ze świata Harry'ego Pottera i jego przyjaciół. Kolejne będą miały premierę jeszcze w tym roku, o czym informowaliśmy kilka dni temu.

RadioZET.pl/SI