Zamknij

Dariusz Gnatowski przeszedł metamorfozę. Boczek ze „Świata według Kiepskich” sporo schudł

Sylwia Wamej
30.08.2019 12:47
Dariusz Gnatowski
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Dariusz Gnatowski, najbardziej znany widzom jako Arnold Boczek ze „Świata według Kiepskich”, przeszedł metamorfozę. Aktor sporo schudł, a szczuplejszą sylwetką pochwalił się na konferencji ramówkowej Polsatu.

Dariusz Gnatowski ze „Świata według Kiepskich” sporo schudł

Dariusz Gnatowski pojawił się na prezentacji jesiennej oferty programowej Polsatu. Gwiazdor „Świata według Kiepskich” zaprezentował się w odmienionej wersji. Serialowy Boczek schudł 25 kilogramów, a efektami pochwalił się na ostatniej imprezie. Aktor zawsze był większych gabarytów, jednak w ostatnim czasie sporo przytył. Przyczyną przybrania na wadze była choroba — cukrzyca typu 2.

Jestem chory na cukrzycę od x lat. Nie wiem, kiedy tak naprawdę się zaczęło. Potem poczułem, że coś jest nie tak i zacząłem się leczyć. Nie miałem świadomości, że cukrzyca jest przewlekłą chorobą, która rozwija się przez lata i prowadzi do poważnych skutków i powikłań – mówił Dariusz Gnatowski w jednym z wywiadów.

Dariusz Gnatowski
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Dariusz Gnatowski zmaga się z cukrzycą

Dariusz Gnatowski jakiś czas temu wyreżyserował przedstawienie na temat cukrzycy. Można w nim dostrzec autobiograficzne wątki z jego życia. Gwiazdor „Świata według Kiepskich” jest również współautorem książki „Dieta bez wyrzeczeń”, która jest formą promocji zdrowego stylu życia. Dariusz Gnatowski sympatię widzów zaskarbił sobie rolą Arnolda Boczka w hitowym serialu „Świat według Kiepskich”.  W serialu gra od 1999 roku.

Zagłosuj

Odchudzasz się?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW