Zamknij

Dark. Nowy serial Netfliksa już niedługo!

Redakcja
14.11.2017 11:21
Dark. Nowy serial Netfliksa już niedługo!
fot. Netflix

Netflix wypuścił oficjalny zwiastun nowego serialu „Dark”, którego premiera odbędzie się już 1 grudnia. Wszystko wskazuje na to, że już wiemy, co będziemy robić zimowymi wieczorami!

Netflix. Serial „Dark" już 1 grudnia

„Dark” jest pierwszym oryginalnym serialem Netfliksa produkcji niemieckiej. Fabuła koncentruje się wokół dwójki dzieci, która zginęła w niemieckim miasteczku Winden. Sprawa staje się poważniejsza, gdy okazuje się, że niemal identyczna historia wydarzyła się w 1986 roku – nie może być to więc to zwykły przypadek. Tym miasteczkiem rządzą niespotykane nigdzie indziej, dziwne prawa. Czy komuś uda się je poznać i zrozumieć? Kto odkryje prawdę?

„Zniknięcie dwójki dzieci z niemieckiego miasteczka Winden otwiera czeluści, które podważają istnienie czasu, jaki znamy. Ważniejszym od tego, kto porwał dzieci, okazuje się to, kiedy to się stało" – czytamy w oficjalnym komunikacie Netflix.

Nakręcono 10 odcinków – każdy z nich będzie trwał godzinę. Za produkcję odpowiadają Baran bo Odar i Jantje Friese.

Światowa premiera odbyła się w tym roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Pierwsi recenzenci twierdzą, że serial utrzymamy jest w podobnym klimacie co „Stranger Things".

Na platformie 1 grudnia pojawi się od razu cały sezon serialu.

RadioZET.pl/SI