Zamknij

James Bond: Pojawił się oficjalny zwiastun filmu ,,Nie czas umierać". David Craig powraca jako agent 007

Roksana Orlicka
05.12.2019 10:36
David Craig jako James Bond w Nie czas umierać zwiastun
fot. YouTube/James Bond 007

W internecie pojawił się oficjalny zwiastun filmu ,,Nie czas umierać" (,,No Time To Die"). Jest to najnowsza produkcja o przygodach Jamesa Bonda. W agenta 007 ponownie wcielił się David Craig. Kiedy odbędzie się oficjalna premiera filmu ,,Nie czas umierać" w reżyserii Cary Fukunagi  i kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie najnowszej części Jamesa Bonda? Wszystkie informacje można znaleźć poniżej.

James Bond: ,,Nie czas umierać" - pojawił się oficjalny zwiastun filmu! Najnowsza część przygód agenta 007 budziła od samego początku wielkie emocje. Wszystko za sprawą plotek, które pojawiły się na długo przed rozpoczęciem prac na planie filmowych. Dużo mówiło się o tym, że David Craig zrezygnuje z roli, a jego miejsce zajmie kobieta. Podajemy oficjalny zwiastun filmu ,,Nie czas umierać". Zdradzamy też, kiedy najnowsze przygody Jamesa Bonda trafią do kin. Kogo zobaczymy w obsadzie? Wszystkie informacje poniżej.

James Bond: ,,Nie czas umierać" - zobacz oficjalny zwiastun filmu o agencie 007

W filmie ,,Nie czas umierać" James Bond odpoczywa na Jamajce, jego spokój zakłóca dobry przyjaciel z CIA Felix Leiter, który prosi go o pomoc. Agent 007 musi uratować porwanego naukowca. Niestety, misja okazuje się trudniejsza, niż zakładano. W międzyczasie Bond trafi na trop złoczyńcy, który jest w posiadaniu niebezpiecznej technologii.

Reżyserem filmu ,,Nie czas umierać" jest Cary Fukunaga, znany z takich produkcji jak ,,Detektyw", ,,Jane Eyre", czy ,,To". Natomiast autorami scenariusza są Neil Purvis, Robert Wade I, Scott Z. Burns i Phoebe Waller-Bridge. Film był kręcony we Włoszech oraz w Norwegii. Do tego część zdjęć powstała w studiu w Londynie.

Zobacz także:  Bond 25: plakat i polska data premiery „No Time to Die” [DATA PREMIERY]

James Bond: ,,Nie czas umierać" - obsada filmu i premiera 

Jamesem Bondem w nowym filmie ,,Nie czas umierać" będzie ponownie David Craig, a czarnym charakterem ma być Rami Malek. Zobaczymy także aktorów znanych z poprzednich części. Mowa o takich osobach jak Ralph Fiennes, Christopher Waltz, Naomie Harris, Lea Seydoux, Ben Wishaw czy Rory Kinnear

W nowym rolach pojawiają się Dali Bensallah, Billy Magnussen, Lashana Lynch i David Dencik.

Kiedy James Bond ,,Nie czas umierać" trafi na ekrany kin? Światowa premiera jest przewidziana na 2 kwietnia 2020 roku. Polska premiera odbędzie się 3 kwietnia 2020 roku.

Zobacz także:  Bond 25. Wiemy, kto zagra w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda

Zagłosuj

Pójdziesz do kina na nowego Jamesa Bonda?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Wprost.pl/RO