Zamknij

Twórca hitu Netflixa aresztowany za napaść seksualną

29.10.2020 09:22
Tara Reid i David Guillod
fot. Twitter/East News

David Guillod jest producentem filmu "Tyler Rake: Ocalenie" Netflixa. Mężczyzna został aresztowany za napaść seksualną. Nie jest to pierwszy raz.

David Guillod pracował z Netflixem. Został aresztowany za napaść seksualną. To nie pierwszy raz, gdy mężczyzna usłyszał zarzut na tle seksualnym. Co się wydarzyło?

Zobacz także:  Netflix podaje nowości na listopad 2020. Lista premier filmów i seriali 

David Guillod pracował z Netflixem. Został aresztowany za napaść seksualną

W Hollywood temat molestowania seksualnego powraca jak bumerang. Od lat wiele mówi się o tym problemie w kontekście akcji #metoo, gdzie wiele czołowych gwiazd opowiedziało o kulisach pracy w branży filmowej. Okazuje się, że bez skazy nie jest David Guillod, producent znany z takich filmów jak "Tyler Rake: Ocelenie" Netflixa czy "Atomic Blonde" z Charlize Theron.

Jak podaje antyradio.pl, powołując się na portal Deadline - prokuratura wydała nakaz zatrzymania Guilloda i przeszukania jego domu w Sherman Oaks. Do przestępstwa miało dojść 21 października 2020 roku. Ofiara producenta zgłosiła policji, że została napadnięta przez Guilloda podczas wieczornego spotkania z mężczyzną. Policja z Santa Barbara nie ujawnia, kim jest owa kobieta. Nie podano także żadnych szczegółów.

Wiadomo, że David Guillod opuścił areszt po wpłaceniu kaucji w wysokości 5 milionów dolarów. Mimo wszystko policja prosi ewentualne inne ofiary producenta, by się zgłaszały. Warto wspomnieć, że Guillod był już wcześniej aresztowany za napaści seksualne. Prokuratura zarzuciła mu aż 11 przestępstw. 

"Tyler Rake: Ocalenie": co to za film?

"Tyler Rake: Ocalenie" to nowy hit Netflixa. Produkcja miała premierę w kwietniu 2020 roku. Jest to opowieść o mężczyźnie, który podejmuje się niebezpiecznej misji i musi uratować porwanego syna biznesmena. W roli głównej występuje Chris Hemsworth, towarzyszą mu: David Harbour, Golshifteh Farahani czy Randeep Hooda.

Produkcja jest dostępna na Netflixie.

Zobacz także:  Netflix zamawia kolejny sezon "Narcos: Meksyk". Kiedy premiera? 

RadioZET.pl/Antyradio.pl/Deadline.com