Zamknij

David Hasselhoff sprzedaje auto z serialu "Nieustraszony". Kwota zasili konto WOŚP

Roksana Orlicka
12.12.2019 14:32
David Hasselhoff sprzedaje samochód
fot. Andreas Suhr/Face to Face/REPORTER

David Hasselhoff zbiera pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktor wystawił na aukcję samochód z serialu "Nieustraszony". Jaką zebrano już kwotę oraz jak wygląda słynne auto Davida Hasselhoffa? Zdradzamy poniżej.

David Hasselhoff wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Popularny aktor wystawił na licytację samochód, który jego fani mogą kojarzyć z serialu "Nieustraszony". Jak włączyć się w akcję oraz jak wygląda słynny samochód z serialu "Nieustraszony"? Podajemy szczegóły.

David Hasselhoff oddał samochód z "Nieustraszonego" na WOŚP

David Hasselhoff był w latach 90. jedną z najważniejszych gwiazd serialowych. Dużą popularnością cieszyła się produkcja "Nieustraszony". To właśnie dzięki temu serialowi zdobył rozpoznawalność i sympatię widzów. Aktor zdecydował się przekazać na licytację samochód, który mogliśmy oglądać w "Nieustraszonym".

Husselhoff postanowił oddać słynne auto na licytację podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbędzie się 12 stycznia 2020 roku.

Samochód KITT z serialu trafił na aukcję Allegro. Jak podaje plotek.pl, samochód ma silnik V8 o pojemności 5 litów. Warto wspomnieć, że do setki przyspiesza w zaledwie 15,5 sekundy.

Aukcja rozpoczęła się 5 listopada. 12 grudnia cena samochodu wynosi już 35 tysięcy. Licytacja zakończy się 31 stycznia 2020 roku. Co więcej, David Hasselhoff pozostawił pamiątkę dla nowego właściciela auta - jest to autograf na desce rozdzielczej samochodu. 

Zobacz także: WOŚP 2020 - hasło i tegoroczny cel zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zagłosuj

Oglądałeś/oglądałaś serial "Nieustraszony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO