Zamknij

Dawid Podsiadło u Kuby Wojewódzkiego. „Mam za dużo pieniędzy”

Redakcja
24.10.2018 12:15
Dawid Podsiadło u Kuby Wojewódzkiego. „Mam za dużo pieniędzy”
fot. Instagram:@noizzpl

W poniedziałkowym odcinku popularnego talk-show prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego gościł Dawid Podsiadło. Zapytany o kwestie finansowe wyznał, że w tym momencie swojego życia ma o wiele za dużo pieniędzy. Co wokalista miał na myśli?

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Urodzony w Dąbrowie Górniczej wokalista pierwszy raz pojawił się przed szeroką publicznością w 2011 roku. Wystąpił wtedy w muzycznym show „X Factor”, jednak stres spowodował, że zapomniał tekstu i w efekcie odpadł z programu. Artysta nie dał jednak za wygraną i rok później wygrał drugą edycję. Od tej pory rozpoczęła się jego imponująca kariera solowa. Utwory takie jak „Trójkąty i kwadraty” czy „W dobrą stronę” stały się ogromnymi przebojami, a Podsiadło regularnie wyprzedaje sale koncertowe i odbiera kolejne nagrody.

19 października pojawił się kolejny album Dawida, „Małomiasteczkowy”. Wokalista w ciekawy sposób promował wydawnictwo. Podsiadło sprzedawał swoją płytę w kiosku w centrum Warszawy. Pojawił się również w emitowanym 23 października programie „Kuba Wojewódzki”.

Dawid Podsiadło ma za dużo pieniędzy?

Dawid Podsiadło słynie ze swobodnego sposobu wypowiedzi i dobrego humoru. Nie dziwi więc, że rozmowa z Wojewódzkim przebiegała w przyjemnej, koleżeńskiej atmosferze. Zwłaszcza że obok na kanapie siedziała nie mniej sympatyczna Katarzyna Nosowska. Szczególnie ciekawie Dawid skomentował jednak pytanie o posiadane oszczędności. Muzyk stwierdził, że aktualnie ma pieniędzy aż za dużo.

– Mam oszczędności. Mam za dużo pieniędzy, jeśli chodzi o życie codzienne.

– O jakieś 80% za dużo. Dojdę jednak do takiego momentu, że to się wyrówna, bo przestanę zarabiać.

– Za dwa lata nie będę już wyprzedawał takich dużych tras.

Wojewódzki ironizował, że artyście zawsze pozostaje granie country. Jak widać, mimo ogromnej popularności Dawid Podsiadło już teraz myśli o przyszłości.

Posłuchaj singla „Nie ma fal” z najnowszej płyty Dawida Podsiadło.

RadioZET.pl/MF