Zamknij

"Deadpool 3" powstanie! Co wiemy o filmie Marvela?

23.11.2020 13:35
Deadpool 3 powstanie - co wiemy o filmie Marvela?
fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

"Deadpool 3" jednak powstanie. Fani kontrowersyjnego najemnika mogą odetchnąć z ulgą. Co wiemy o nadchodzącej produkcji Marvela? Kiedy możemy spodziewać się premiery "Deadpoola 3" i kto napisze scenariusz? Przedstawiamy pierwsze szczegóły. 

"Deadpool 3" to obecnie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji produkcji superbohaterskich. Po przejęciu studia 21st Century Fox przez Disneya, fani Deadpoola obawiali się o przyszłość serii. Nadeszły jednak upragnione wieści - "Deadpool 3" powstanie i ma już scenarzystki.

"Deadpool 3" powstanie - co wiemy o filmie Marvela?

Ryan Reynolds powróci jako Deadpool w trzeciej odsłonie jego przygód, która teraz powstanie pod szyldem Marvel Studios. Czy to oznacza, że w "Deadpoolu 3" możemy spodziewać się gościnnych występów Avengers? Tego nie wiadomo. Wiemy natomiast, kto napisze scenariusz do filmu.

Magazyn Deadline, powołując się na źródła związane z filmem, podał do informacji, że Ryan Reynolds spotkał się ostatnio z wieloma potencjalnymi scenarzystami. Ostatecznie zdecydowano, że skrypt do filmu "Deadpool 3" napiszą siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Loeglin. Scenarzystki mają na koncie prace nad takimi produkcjami jak "Bob's Burgers" i "The Great North".

Zobacz także

"Deadpool 3" - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera filmu "Deadpool 3". Z uwagi na fakt, iż prace nad produkcją znajdują się dopiero na początkowym etapie, do debiutu dojdzie najwcześniej w 2022 roku. W roli głównej powróci rzecz jasna Ryan Reynolds. Nie wiemy jednak, kto obejmie stanowisko reżysera. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to David Leitch pracujący przy drugiej odsłonie.

Zobacz także