Zamknij

„Death to 2021“: Netflix idzie za ciosem i serwuje nam kolejny comedy special [WIDEO]

03.12.2021 15:30
Death to 2020 - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Death to 2021“ to kolejny program rozrywkowy Netflixa, po słynnym „Giń, 2020“, który z zaskoczenia pojawił się na platformie pod koniec grudnia zeszłego roku. Nowy program opowie o najważniejszych wydarzeniach 2021 z komediowej perspektywy. Co już wiadomo o specjalnym programie? Kiedy premiera?

„Death to 2021“ to niejako kontynuacja „ Death to 2020“, czyli godzinnego programu komediowego Netflixa i podsumowującego wydarzenia mijającego roku. Twórcy programu poszli za ciosem i po zeszłorocznym sukcesie specjalnego programu, zdecydowali się wypuścić jego „sequel”, opowiadający o wydarzeniach mijającego właśnie roku. Jakie wydarzenia będą podstawą dla opowieści? Pierwszy zwiastun uchyla rąbka tajemnicy.

„Death to 2021”  – fragment programu

Pierwszy materiał promocyjny programu prezentuje się następująco:

„Death to 2021” – twórcy i obsada

Scenarzystą programu specjalnego Netlfixa jest Ben Caudell, a epizod wyreżyserował duet: Jack Clough i Josh Ruben. Na ekranie zobaczymy zaś takie gwiazdy jak: Hugh Grant, Lucy Liu, Tracey Ullman, Samson Kayo, Joe Keery, William Jackson Harper, Stockard Channing, Cristin Milioti, Diane Morgan, Nick Mohammed, z których część powróci w tych samych rolach, co w „Death to 2020”, pokazując, w jaki sposób ich bohaterowie zmienili się przez ostatnich dwanaście miesięcy.

„Death to 2021” –  kiedy premiera? 

Program pojawi się na platformie Netflix już w poniedziałek 27 grudnia.

Czytaj także:  HBO wyrzuciło do kosza majątek. Ile kosztował pilot anulowanego serialu w świecie "Gry o tron"?

RadioZET.pl/Variety/YouTube