Zamknij

„Diablo. Wyścig o wszystko”: zapowiedź polskiej odpowiedzi na „Szybkich i wściekłych”. Kiedy premiera?

Redakcja
05.12.2018 12:52
„Diablo. Wyścig o wszystko”: zapowiedź polskiej odpowiedzi na „Szybkich i wściekłych”. Kiedy premiera?
fot. Instagram:@diablo_film

Fani „Szybkich i wściekłych” będą mogli obejrzeć szalone wyścigi w krajowym wydaniu. „Diablo. Wyścig o wszystko” to polska produkcja filmowa opowiadająca o nielegalnych rajdach. W sieci pojawiły się zapowiedzi. Kiedy premiera?

Do tej pory fani filmów o ekscytujących wyścigach i drogich autach po tuningu mogli zachwycać się takimi produkcjami jak kolejne odsłony „Szybkich i wściekłych”, „Need for speed” czy „Street Racer”. Niewiele osób brało pod uwagę, że również w naszym kraju może powstać film łączący kino sensacyjne oraz nielegalne wyścigi super szybkich aut. Tymczasem na 18 stycznia 2019 roku zapowiedziano „Diablo. Wyścig o wszystko”. Jak zapowiadają producenci, będzie to „zatankowana do pełna adrenaliną i ogłuszająca rykiem silników opowieść o młodym chłopaku, który trafia w sam środek gangsterskiego piekła nielegalnych wyścigów samochodowych”. Główny bohater Kuba, by zebrać pieniądze na operację siostry, dołącza do nielegalnego wyścigu, który dla wielu okazał się ostatnim. 

ZOBACZ TAKŻE: "Plagi Breslau": nowy sensacyjny film Patryka Vegi

Diablo 2
fot. Instagram:@diablo_film

Polscy „Szybcy i wściekli”?

W sieci pojawiły się plakaty zapowiadające film oraz prezentujące wizerunki głównych bohaterów. W filmie zobaczymy między innymi: Tomasza Włosoka, Mikołaja Roznerskiego, Cezarego Pazurę, Katarzynę Figurę, Patricię Kazadi oraz Agnieszkę Włodarczyk. Na ekranie pojawi się także „Różal” Różalski, zawodnik KSW, oraz Karolina Pilarczyk, mistrzyni wyścigów samochodowych. Za reżyserię odpowiadają Michał Otłowski oraz Daniel Markowicz. Czy zobaczymy godną odpowiedź polskiego rynku filmowego na „Szybkich i wściekłych”? O tym przekonamy się po Nowym Roku.

Diablo 1
fot. Instagram:@diablo_film

RadioZET.pl/MF