Zamknij

„Diablo. Wyścig o wszystko”: zobacz zwiastun polskich „Szybkich i wściekłych” [WIDEO]

Redakcja
07.12.2018 15:42
„Diablo. Wyścig o wszystko”: zobacz zwiastun polskich „Szybkich i wściekłych” [WIDEO]
fot. Instagram:@ diablo_film

W sieci pojawił się zwiastun filmu „Diablo. Wyścig o wszystko”. Polska produkcja zapowiadana jest jako mocne, sensacyjne kino traktujące o nielegalnych wyścigach samochodowych. Czy obraz spełni oczekiwania fanów?

„Diablo. Wyścig o wszystko” to polska produkcja, która często nazywana jest krajową wersją „Szybkich i wściekłych”. Film, którego premiera zapowiedziana została na 18 stycznia 2019 roku, ma spełnić oczekiwania widzów spragnionych efektownych pościgów, podrasowanych aut i adrenaliny. Jak możemy przeczytać w opisie:

„Chcąc zdobyć potrzebne środki (na operację siostry – przyp. red.), chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa Max – wpływowy gangster, który daje młodemu szansę zagrania o najwyższą stawkę. Proponuje mu udział w nielegalnym wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił już kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą jest tytuł »Diablo« i kilkaset tysięcy euro”.

ZOBACZ TEŻ: "Diablo. Wyścig o wszystko": obsada i plakaty promujące

Zwiastun „Diablo. Wyścig o wszystko”

Zwiastun produkcji, wyreżyserowanej przez Michała Otłowskiego, pojawił się w sieci. Zgodnie z zapowiedziami możemy w nim zobaczyć karkołomne miejskie wyścigi, strzelaniny, piękne kobiety i masę sportowych aut. Całość wydaje się zrealizowana na amerykańską modłę. Nie zabraknie również romansu z tajemnicą w tle.

„[Kuba] poznaje też Ewę, która również bierze udział w wyścigu. Wkrótce na jaw wychodzi prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tej pory udział w rajdzie nie będzie już jedynym zagrożeniem dla jego życia”.

Czy „Diablo” spełni oczekiwania fanów szybkich samochodów i intensywnej akcji, przekonamy się w styczniu.

RadioZET.pl/MF