Zamknij

„Diagnoza 3” odcinek 5: Anna wrobiona w nielegalną operację?

Redakcja
26.09.2018 14:49
„Diagnoza 3” odcinek 5: Anna wrobiona w nielegalną operację?
fot. Instagram:@diagnozatvn

Fabuła trzeciego sezonu „Diagnozy” nie zwalnia tempa. Odkąd w serialu pojawiła się postać Bogny, na jaw wychodzą coraz to nowe intrygi. Nie inaczej będzie w piątym odcinku, który będzie można zobaczyć na początku października.

Scenarzyści „Diagnozy” serwują widzom mocną dawkę emocji. Postać Bogny, grana przez Danutę Stenkę, wprowadziła w życie bohaterów ogromne zamieszanie. Okazało się, że nowa ordynator i Artman mają na sumieniu między innymi nielegalne przeszczepianie organów, a nawet morderstwo. Im więcej na temat przeszłości pary dowiaduje się Anna (w tej roli Maja Ostaszewska), tym bardziej jest przerażona. A tajemnic nie brakuje. Bogna chce przenieść pacjenta VIP do innego szpitala, co samo w sobie jest podejrzane. Podczas prywatnego śledztwa główna bohaterka dotrze do kolejnych przerażających informacji.

Anna z „Diagnozy” wrobiona w przestępstwo?

Anna i Michał wyruszą do Gdańska, by znaleźć informacje na temat byłego ministra, którego operację prowadziła. Miała wtedy popełnić tragiczny błąd polegający na usunięciu zdrowego organu. Leśniewska będzie w szoku, gdy dowie się, że nieudana operacja była zaplanowana przez Artmana i Bognę. Czy Annie uda się udowodnić machinację pary przestępców? Może to być trudne, zwłaszcza że Artman dowie się, że Leśniewska i Wolski dalej węszą.

Jak widać, fabuła staje się coraz mroczniejsza, a sytuacja głównej bohaterki jest nie do pozazdroszczenia. Piąty odcinek „Diagnozy” już we wtorek, 2 października, o godzinie 21.30 na antenie TVN.

RadioZET.pl/MF