Zamknij

Diagnoza 3. Będzie trzeci sezon serialu!

Redakcja
04.04.2018 13:33
Diagnoza
fot. Archiwum Radia ZET

„Diagnoza 3” — trzeci sezon serialu TVN został oficjalnie potwierdzony. Kiedy premiera? Kiedy nowe odcinki? Zdradzamy wszystkie szczegóły na temat kontynuacji produkcji.

Diagnoza 3. Odcinki i premiera

Jak informują Wirtualne Media, po wzroście oglądalności odcinków drugiego sezonu „Diagnozy” stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji formatu. To dobre wiadomości dla wszystkich miłośników perypetii doktor Anny, która na skutek nieszczęsnego wypadku drogowego straciła pamięć.

— „Diagnoza” ewidentnie przypadła do gustu widzom i niezmiennie budzi ogromne emocje. Każdy odcinek serialu przyciąga rzesze fanów. To nie tylko zasługa rewelacyjnej obsady i utalentowanych twórców, ale też dobrze napisanego scenariusza. W kolejnym sezonie znów zaskoczymy naszych widzów. Pojawią się nowe mocne postaci i związane z nimi zawiłe i zaskakujące historie — powiedziała w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Dorota Kośmicka, producentka serialu.

Zobacz także

„Diagnoza 3” powróci na antenę prawdopodobnie jesienią 2018 roku. Wtedy też odbędzie się premiera nowego sezonu programu „Top Model”, który trafi do ramówki w miejscu serialu „Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską.

RadioZET.pl/SI