Zamknij

"Diagnoza": Danuta Stenka w odważnej scenie erotycznej. Adam Woronowicz skrępowany?

Redakcja
18.09.2018 14:18
"Diagnoza": Danuta Stenka w odważnej scenie erotycznej. Adam Woronowicz skrępowany?
fot. Instagram:@diagnozatvn

Danuta Stenka dołączyła do obsady popularnego serialu TVN "Diagnoza". W jednym z odcinków trzeciego sezonu odegrała wraz z Adamem Woronowiczem odważną scenę erotyczną. Aktor miał po wszystkim czuć się bardzo skrępowany. Postawił producentom warunki.

"Diagnoza" to jeden z seriali emitowanych przez stację TVN. Świetna oglądalność dwóch poprzednich sezonów zaowocowała kontynuacją. Od września widzowie mogą oglądać kolejne perypetie ulubionych bohaterów. Serial w interesujący sposób łączy wątki kryminalne, obyczajowe i miłosne.

Producenci w zapowiedziach 3 sezonu podkreślali, że tym razem mocniej skupią się na wątku kryminalnym. Zapowiadało to przesunięcie się ciężaru gatunkowego produkcji. Rzeczywiście, wprowadzona do nowego sezonu ordynator Bogna Mróz zapowiada spore kłopoty dla reszty personelu szpitala w Rybniku. Nie dość, że wydaje się zamieszana w handel organami, to jeszcze Artman zachowuje się w jej obecności bardzo podejrzanie.

Danuta Stenka i Adam Woronowicz w erotycznej scenie

Wcześniejszą znajomość Bogny i Artmana potwierdza ostatni odcinek. Aktorzy wcielający się w postacie, Danuta Stenka i Adam Woronowicz, musieli bowiem odegrać odważną scenę erotyczną nagrywaną w ubikacji. Na tyle odważną, że po wszystkim Woronowicz miał czuć się mocno skrępowany. Musiał bowiem patrzeć, jak koleżanka z planu udaje, że się masturbuje.

Jak donosi "Fakt", aktorowi na tyle nie spodobała się scena, że zapowiedział, że były to ostatnie tego typu ujęcia z jego udziałem.

- Adam był zawstydzony po zagraniu tej sceny. Powiedział producentom serialu, że już nigdy więcej nie zgodzi się na tak odważne sceny. Gdyby miało do nich dojść, poprosi o dublera - opowiada informator dziennika.

Jak widać, scenarzyści serialu nie boją się scen tak odważnych, że aż peszących członków obsady. "Diagnozę" można oglądać w każdy wtorek o 21.30 w TVN.

Warto również zapoznać się z piosenką, która znalazła się w czołówce serialu.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF