Zamknij

„Diagnoza” ponownie na ekranach. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Redakcja
04.09.2018 15:40
„Diagnoza” ponownie na ekranach. Co wydarzy się w nowym odcinku?
fot. Instagram:@diagnozatvn

Po wakacjach na ekrany telewizorów powraca serial TVN „Diagnoza”. Widzowie ponownie będą mogli oglądać perypetie ulubionych bohaterów. Co wydarzy się w pierwszym odcinku? Kiedy będziemy oglądać nowe epizody?

Już dziś o godzinie 21.30 w TVN będziemy mogli zobaczyć premierowy odcinek trzeciej serii doskonale przyjętego serialu „Diagnoza”. Widzowie ponownie spotkają się z bohaterami odgrywanymi przez Maję Ostaszewską, Antka Królikowskiego, Sonię Bohosiewicz i innych lubianych aktorów. Czym scenarzyści zaskoczą fanów serialu?

Co zobaczymy w najnowszym odcinku „Diagnozy”?

Mocnym akcentem w pierwszym odcinku trzeciego sezonu „Diagnozy” będzie pojawienie się nowej bohaterki, która może poważnie namieszać wśród obsady szpitala w Rybniku. Będzie nią nowa ordynator Bogna, w którą wcieli się Danuta Stenka. Kobieta postawi na rządy twardej ręki. Wzbudzi tym niechęć i obawy reszty personelu z Artmanem (Adam Woronowicz) na czele. Czy mężczyzna i kobieta się znają? Tego przyjdzie nam się dowiedzieć z kolejnych odcinków. Tymczasem Marta zauważy, że jej relacje z dziećmi nie są tak bliskie jak kiedyś.

Podobno nowy sezon „Diagnozy” ma być mocniej nastawiony na wątki kryminalne, a tajemnic ma być więcej niż w poprzednich dwóch seriach. Widzowie z pewnością z wypiekami na twarzy będą śledzić rozwój fabuły. Przypominamy, że pierwszy odcinek już dziś, 4.09.2018, o godzinie 21.30.

Z kolei wielbiciele mody z pewnością chętnie obejrzą nowy sezon „Top Model”.

RadioZET.pl/gala.pl/MF