Zamknij

Weronika Rosati zagra w nowym serialu TVN

Redakcja
17.07.2017 13:24
Weronika Rosati zagra w nowym serialu TVN
fot. ons.pl

Premiera "Diagnozy" już we wrześniu. Znamy głównych bohaterów, a teraz okazuje się, że do obsady dołączyła także Weronika Rosati. Kogo zagra?

Dobre wiadomości dla fanów pięknej Weroniki Rosati – aktorka dołączyła do obsady nowego serialu TVN – „Diagnoza". O tym, że aktorka zagra u boku Mai Ostaszewskiej i Macieja Zakościelnego, poinformowała sama na Rosati, za pośrednictwem Instagrama.

Akcja serialu koncentruje się wokół historii Anny (Maja Ostaszewska), która po wypadku samochodowym w bardzo ciężkim stanie trafia do szpitala na Śląsku. Kobieta traci pamięć i jest zmuszona zacząć żyć zupełnie na nowo.

Anną opiekują się lekarze, których zagrają: Maciej Zakościelny i Adam Woronowicz. W odzyskaniu pamięci bohaterce pomoże postać, którą zagra Magdalena Popławska. Na liście aktorów są także: Anna Smołowik, Beata Ścibakówna i Michał Czernecki.

Serial „Diagnoza” trafi na antenę TVN jesienią tego roku. Na razie widzowie zobaczą trzynaście odcinków. Produkcja będzie emitowana raz w tygodniu, a odcinki mają mieć 40 minut.

Przypomnijmy, że Weronika Rosati pojawiła się już u boku Macieja Zakościelnego – w serialu „Strażacy".

RadioZET.pl/SI