Zamknij

„Do wszystkich chłopców 3“ – zwiastun finału popularnej serii Netflixa

13.01.2021 16:45
Do wszystkich chłopców: zawsze i na zawsze
fot. materiały prasowe Netflix

„Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze“ to zwieńczenie trylogii młodzieżowych filmów Netflixa, bazujących na bestsellerowej serii powieści Jenny Han. Kiedy obejrzymy film?

„Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze“ to zwieńczenie trylogii o Larze Jean i jej wybrankach serca. Po perypetiach bohaterki, które mogliśmy oglądać w filmach „Do wszystkich chłopców, których kochałam” oraz „Do wszystkich chłopców. P.S Wciąż Cię kocham”, czas na wielki finał. 

„Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze“ – zwiastun

W sieci zadebiutował nowy zwiastun produkcji. Materiał prezentuje się następująco:

Zobacz także

„Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze“ – obsada i ekipa

Za sterami 3. odsłony cyklu stoi Michael Fimognari, reżyser poprzedniej odsłony cyklu. Co ciekawe – Fimognari znany jest przede wszystkim jako operator, współpracujący przy takich znanych i uznanych produkcjach, jak „Doktor Sen”, „Oculus”, „Gra Geralda”, czy serial „Nawiedzony dom na wzgórzu”. Scenariusz do filmu napisała Katie Lovejoy, znana ze współpracy przy serialu „Dracula” z Jonathanem Rhysem-Myersem.

Na ekranie po raz kolejny zobaczymy zaś takich aktorów, jak: Lana Condor i Noah Centineo, czy Janel Parrish, Madelaine Arthur i Lisa Durupt.

„Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze“ – kiedy premiera?

Film ma zadebiutować już w piątek 12 lutego, czyli w sam raz na Walentynki.

To zresztą data silnie związana z tą serią, gdyż poprzedniczka również debiutowała właśnie przed Świętem Zakochanych. Co więcej – Netflix oferował wtedy część 1 za darmo dla wszystkich użytkowników Internetu.

Czytaj także: Największe hity Netflix na 2021. Na które produkcje warto czekać? Sprawdziliśmy