Zamknij

Doda pokazała zdjęcia z planu "Dziewczyn z Dubaju". Fani: "Oscar murowany" [FOTO]

09.06.2020 12:54
Doda pokazała zdjęcia z planu "Dziewczyn z Dubaju"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Doda spełniła prośby fanów i pochwaliła się zdjęciami z planu swojego filmu "Dziewczyny z Dubaju". Pozowała u boku Marii Sadowskiej. Fani byli zachwyceni i nie ukrywają, że pokładają w obrazie ogromne nadzieje. Pojawiły się nawet słowa o Oscarze.

Doda to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Od zawsze barwna i bezkompromisowa, często wzbudzająca ogromne kontrowersje i oburzająca wiele osób, jednak niezmiennie ciesząca się ogromną popularnością. Dorota Rabczewska przyzwyczaiła nas także do dużego zaangażowania w pracę i otwartości na rozmaite projekty. W ostatnim czasie mocno zainteresowała się kinematografią i postanowiła spróbować sił w roli producentki.

Pod koniec 2019 roku Doda ujawniła, że nakręci film "Dziewczyny z Dubaju", który ma opowiadać o polskich modelkach, które miały w tytułowym Dubaju świadczyć usługi ekskluzywnych prostytutek. Jej plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa, która nie pozwoliła jej na realizację zdjęć tak sprawnie, jak by tego chciała. Zainteresowanie produkcją nadal jest ogromne, a fani Dody niejeden raz prosili wokalistkę o uchylenie rąbka tajemnicy.

 Doda prowokuje na Instagramie. Odsłoniła biust i pośladki w zmysłowym tańcu [WIDEO]

Doda pokazała zdjęcia z planu "Dziewczyn z Dubaju". Fani zachwyceni

Ciekawostką jest, że reżyserką "Dziewczyn z Dubaju" została Maria Sadowska, znana z roli jurorki "The Voice of Poland" wokalistka, która do tej pory większości fanów nie kojarzyła się z pracy na planie filmowym. W poniedziałek 8 czerwca Rabczewska postanowiła pokazać fanom zdjęcia, na których pozuje z Sadowską. Krótko opisała, jak wyglądają prace na planie, nie kryjąc radości ze współpracy z Marysią.

- Cały czas pytacie jak praca na planie. Otóż śmiem twierdzić, że jesteśmy z Marysią Sadowską the best! Przekonacie się już w styczniu 2021 roku. Najlepsza producentka i najlepszy reżyser. Girl power! - czytamy.

Fani nie kryli zachwytu i w komentarzach prześcigali się w komplementach. Wyraźnie widać, że nie mogą doczekać się filmu.

- Jak pracują nad filmem takie petardy, to wybuch w styczniu 2021 roku będzie potężny. Trzymam kciuki cały czas i już się nie mogę doczekać.

- Oj, będzie ogień. Oscar murowany - czytamy w komentarzach.

A wy czekacie na "Dziewczyny z Dubaju"?