Zamknij

Doda nakręci film o dziewczynach z Dubaju. Reżyserką będzie gwiazda "The Voice of Poland"

Judyta Wanicka
19.12.2019 12:39
Doda
fot. Mateusz Jagielski/East News

Doda zamierza nakręcić film na podstawie książki "Dziewczyny z Dubaj". Produkcja będzie poświęcona głośnej seksaferze z udziałem polskich modelek z Instagrama. Reżyserką filmu Dody została była jurorka "The Voice of Poland" Maria Sadowska.

Doda nakręci film o modelkach z Dubaju

Doda zamierza nakręcić film na podstawie głośnej książki "Dziewczyny z Dubaju" autorstwa Piotra Krysiaka. Rabczewska chce poruszyć temat seksafery z udziałem polskich modelek z Instagrama, które trudniły się luksusową prostytucją w kraju szejków. Produkcja ma unaocznić patologiczny proceder trwający w showbiznesowym światku od wielu lat.

Dzięki Bogu trochę już jestem w show-biznesie, więc znam bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą. Będę miała informacje z pierwszej ręki - powiedziała rok temu o swoi filmie.

Film o "dubajkach" wyprodukuje mąż Dody, Emil Stępień. Reżyserią zajmie się Maria Sadowska. Była jurorka "The Voice of Poland", oprócz muzyki, tworzy filmy i teledyski. Na swoim koncie ma kilka udanych produkcji, m.in. "Sztukę kochania", "Dzień Kobiet" czy "Demakijaż". Scenariusz napisze Mitja Okorn, twórca takich hitów jak "Listy do M." i "Planeta Singli".

Dziewczyny z Dubaju. O czym będzie film Dody?

Dody i Emil Stępień pokażą kulis afery dubajskiej, która wstrząsnęła polskim show-biznesem w 2015 roku. Wtedy wyszło na jaw, że modelki i celebrytki znane z Instagrama oraz polskich salonów brały udział w zorganizowanych wyjazdach za granicę, gdzie uprawiały seks za pieniądze oraz luksusowe prezenty.

Dziewczyny towarzyszyły arabskim szejkom podczas wakacji na jachtach, imprezach hotelowych oraz brały udział w orgiach seksualnych. Za spełnianie erotycznych zachcianek bogatych klientów miały zarabiać spore sumy. Jedna z modelek dla pieniędzy zdecydowała się na seks koprofilski.

Procederem kierowały znany osoby, m.in. zwyciężczyni konkursu piękności Miss Polonia, aktorka z filmu "Sfora", uczestniczka programu "Top Model" czy dziewczyna popularnego aktora serialowego. Część z nich otrzymało prawomocne wyroki za sutenerstwo.

Zagłosuj

Wybierzesz się na film Dody?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw