Zamknij

Doda opowiedziała o swoim filmie. Kiedy i gdzie ruszą zdjęcia do „Dziewczyn z Dubaju”?

Redakcja
21.11.2018 12:53
Doda opowiedziała o swoim filmie. Kiedy i gdzie ruszą zdjęcia do „Dziewczyn z Dubaju”?
fot. Piotr Molecki/East News

Pod koniec sierpnia pojawiła się informacja, że Doda wraz z mężem Emilem Stępniem wyprodukuje film o „aferze dubajskiej”. W wywiadzie zdradziła, kiedy i gdzie rozpoczną się zdjęcia do „Dziewczyn z Dubaju”.

Choć kariera muzyczna Dody rozwija się bardzo dobrze, piosenkarka od jakiegoś czasu mocno zainteresowała się również przemysłem filmowym. Wraz ze swoim mężem Emilem Stępniem wyprodukowała film „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Sama również pojawiła się na ekranie. Sukces produkcji najwyraźniej dodał jej skrzydeł, bo pod koniec sierpnia 2018 roku zapowiedziała, że wyprodukuje kolejny obraz. „Dziewczyny z Dubaju” mają być oparte na bestsellerowej książce Piotra Krysiaka o tym samym tytule, która ujawniła kulisy słynnej afery. Polskie modelki i celebrytki miały świadczyć usługi seksualne dla bogatych biznesmenów oraz szejków. Rabczewska zapowiada, że w filmie ma zamiar zdemaskować „grzechy” znanych Polek i może wywołać ogromne kontrowersje. W rozmowie z dziennikarzem miesięcznika „Gala” zdradziła, kiedy rozpoczną się zdjęcia.

ZOBACZ: Więcej informacji na temat "Dziewczyn z Dubaju"

Doda i Emil Stępień
fot. Piotr Molecki/East News

Kiedy ruszą zdjęcia do „Dziewczyn z Dubaju”?

W wywiadzie dla „Gali” piosenkarka zdradziła, że zdjęcia do „Dziewczyn z Dubaju” mają rozpocząć się już w grudniu. Realizowane będą zarówno w Dubaju, jak i na terenie Polski. Doda stwierdziła, że dotychczasowe prace nad filmem idą bardzo dobrze i liczy na otrzymanie nagrody za najlepszą producentkę roku. 

Przy okazji Doda odniosła się również do innej produkcji, której jest współproducentką. Autorem scenariusza do „Gromu” jest Wojciech Smarzowski, ale nie zasiądzie na fotelu reżysera. Rabczewska nie zdradziła, kto zajmie się reżyserią sensacyjnego obrazu opowiadającego o polskiej jednostce wojskowej.

RadioZET.pl/gala.pl/MF