Zamknij

Doda wyprodukuje film o prostytutkach. Szykuje się skandal?

Redakcja
29.08.2018 13:25
Doda wyprodukuje film o prostytutkach. Szykuje się skandal?
fot. Instagram:@dodaqueen

Doda po raz kolejny pragnie pokazać, że poza śpiewem świetnie radzi sobie także w branży filmowej. Piosenkarka chce wyprodukować film na podstawie książki „Dziewczyny z Dubaju” autorstwa Piotra Krysiaka. Obraz o ekskluzywnych polskich prostytutkach może wywołać skandal.

Doda to bez wątpienia artystka, która lubi próbować nowych rzeczy. Poza działalnością muzyczną postanowiła spróbować swoich sił w przemyśle filmowym i telewizyjnym. Jako aktorka pojawiła się w filmie „Pittbull. Ostatni pies”, którego była również współproducentką. Najwyraźniej rola producentki spodobała się jej bardziej, bo zapowiedziała dwa kolejne obrazy. Jeden z nich ma być komedią, drugi wręcz przeciwnie. I to drugi projekt budzi zdecydowanie większe emocje. Doda chce bowiem wyprodukować film na podstawie książki „Dziewczyny z Dubaju” autorstwa Piotra Krysiaka.

Film o polskich prostytutkach w Dubaju wyprodukuje Doda

„Dziewczyny z Dubaju” to książka, w której Krysiak opisuje głośną sprawę polskich prostytutek pracujących w Dubaju. Modelki, laureatki konkursów piękności i celebrytki miały działać w sferze zorganizowanego seks-biznesu, za ogromne kwoty oddając się do dyspozycji bogatych biznesmenów i szejków.

Temat jest bez wątpienia kontrowersyjny i Doda może liczyć na skandal związany z jego premierą. W wywiadzie dla magazynu „Party” przyznaje jednak, że nie obawia się krytycznych komentarzy.

– Strach hamowałby moją możliwość rozwoju jako producentki. Chętnie zmierzymy się z tymi, którzy się boją, że film zdemaskuje ich „grzechy z przeszłości”, i będą chcieli go zablokować. Szczerze mówiąc, na to właśnie liczę.

Z kolei w programie „Gala Studio” zdradziła, skąd będzie czerpać informacje na temat opisywanych przez Krysiaka wydarzeń.

– Dzięki Bogu trochę jestem jednak w show-biznesie, więc znam też bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą.

Czas pokaże, czy kolejny film produkowany przez Dodę zostanie kasowym hitem. Tematyka z pewnością pozwoli mu zyskać duży rozgłos.

RadioZET.pl/MF