Zamknij

Doda wyprodukuje własną wersję "Smoleńska". Co pokaże w filmie?

Redakcja
13.06.2017 11:41
Doda wyprodukuje "Smoleńsk"
fot. ons.pl

Dorota Rabczewska zamierza nakręcić własną wersję "Smoleńska". Piosenkarka, która na początku roku zaczęła działać także w branży filmowej, zdradziła, o czym będzie jej pierwszy film. Okazuje się, że zamierza wyprodukować film o katastrofie Tupolewa.

Niedawno Doda wróciła z Cannes, gdzie gościła jako przedstawicielka świata filmowego. Piosenkarka założyła kilka miesięcy temu swoja firmę producencką i postanowiła na festiwalu nawiązać trochę kontaktów branżowych. "Fakt" informował nawet, że już tam opowiadała o swoich zamiarach zrobienia filmu na temat katastrofy samolotu, na pokładzie którego znajdowały się najważniejsze osoby w państwie. Jednak wtedy nie wiadomo było, że chodzi właśnie o katastrofę Tupolewa. Teraz w rozmowie z "Faktem" nieznany informator zdradził już bliższe szczegóły produkcji.

Co będzie w "Smoleńsku" Dody? Na pewno nie będzie to odwzorowanie wydarzeń z pierwowzoru, ani też film dokładnie ukazujący tragiczną historię prezydenckiego TU-154. - Pojawią się fikcyjni bohaterowie. Fabuła będzie tylko luźno inspirowana autentycznymi wydarzeniami - zdradza gazecie tajemniczy informator. Podobno producentka szuka już ekipy, którą obsadzi swój pierwszy film.

Wybierzecie się do kina?

RadioZET.pl/Fakt/SA