Zamknij

Doktor Quinn w TVP1 - serial wraca po latach. Kiedy i o której emisja?

Redakcja
31.03.2017 12:53
Dr Quinn
fot. ons.pl

Serial "Doktor Quinn" znów w TVP! Amerykański serial, który w latach 90. śledziły miliony widzów na całym świecie wraca do telewizyjnej Jedynki. Kiedy i o której oglądać przygody odważnej pani doktor?

Amerykański serial "Doktor Quinn" był prawdziwym telewizyjnym hitem. W Polsce emitowany był od końca 1994 do połowy 1998 i gromadził przed telewizorami wielotysięczną widownię. Przygody dzielnej młodej pani doktor, która tuż po studiach zdecydowała się wyjechać na Dziki Zachód, by tam leczyć ludzi przy pomocy najnowszych zdobyczy medycyny, ukazano na łącznie 150 odcinkach. Serial przedstawiał nie tylko przygody głównych bohaterów, ale także poruszał wiele wątków społecznych czy politycznych - opowiadał m.in. o problemach takich jak alkoholizm, narkotyki, rasizm, równouprawnienie czy tolerancja.

Teraz "Doktor Quinn" wraca do TVP. W roli pani doktor oczywiście Jane Seymour.

Kiedy i o której oglądać "Doktor Quinn"?

Pierwszy odcinek serialu wyemitowany zostanie już w poniedziałek 3 kwietnia o godzinie 10.35. emitowany będzie 5 razy w tygodniu - od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Powtórki nie będą dostępne w TV, jednak obejrzeć je będzie można w serwisie VOD TVP.

RadioZET.pl/SA