Zamknij

Doktor Quinn i Sully na wspólnym zdjęciu po latach. Bardzo się zmienili?

Sylwia Wamej
27.08.2019 14:34
Jane Seymour
fot. Jen Lovery/ East News

Doktor Quinn i Sully tworzyli w latach 90. jedną z najgorętszych serialowych par. Jak się okazuje, serialowi zakochani wciąż mają ze sobą kontakt. Niedawno na profilu Jane Seymour pojawiło się wspólne zdjęcie z kolegą z serialowego planu — Joe Lando.

Doktor Quinn i Sully na wspólnym zdjęciu po latach

Doktor Quinn i Sully to para, którą widzowie w serialu „Doktor Quinn” wręcz uwielbiali. Jak się okazuje, serialowi zakochani wciąż mają ze sobą kontakt i przyjaźnią się w życiu prywatnym. Na profilu Jane Seymour na Instagramie pojawiły się niedawno zdjęcia z Joe Lando, czyli serialowym Sullym. Trzeba przyznać, że czas im służy i wyglądają świetnie. Fani tej dwójki zapewne chcieliby, żeby byli razem, jednak wygląda na to, że łączy ich ciepła przyjaźń. 

Choć warto podkreślić, że gdy Joe poznał Jane na planie „Doktor Quinn”, szybko się w niej zakochał. Jane nie odwzajemniła uczucia, mimo że przez kilka miesięcy spotykała się z kolegą z serialowego planu. Dziś obydwoje są w stałych związkach, jednak zawsze znajdą dla siebie czas i nie szczędzą sobie ciepłych słów.

„Doktor Quinn”: Kiedy odbyła się polska premiera serialu?

„Doktor Quinn” to serial emitowany w latach 1993-1998. Produkcja doczekała się 6 sezonów i była emitowana na antenie TVP. Główną bohaterką była młoda lekarka, która zdecydowała się otworzyć własną praktykę w miasteczku Colorado Springs na Dzikim Zachodzie. Serial poruszał wiele tematów społecznych, takich jak m.in. alkoholizm, narkotyki czy rasizm. Polska premiera serialu odbyła się 11 grudnia 1994 roku. Za rolę Doktor Quinn Jane Seymour otrzymała liczne nagrody, w tym Złotego Globa.

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś serial "Doktor Quinn"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW