Zamknij

Donald Trump zostanie usunięty z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"? Tego chcą internauci

12.01.2021 15:48
Donald Trump zostanie usunięty z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"? Tego chcą internauci
fot. BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News

Donald Trump nie schodzi z języków całego świata. Na Twitterze pojawił się nowy trend, w którym internauci (w prześmiewczy sposób) nawiązują do usunięcia jego osoby z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku". 

Donald Trump zniknie z filmu  "Kevin sam w Nowym Jorku"Ustępujący prezydent Stanów Zjednoczonych zaliczył przed laty symboliczne cameo w kultowym filmie świątecznym, a dziś fani Kevina domagają się usunięcia go z produkcji. Mają wiele pomysłów na przerobienie sceny z jego udziałem.

Donald Trump zostanie usunięty z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"?

Donald Trump zawsze wzbudzał silne emocje, jednak w ostatnich dniach jego (nie)sława sięgnęła apogeum. Internauci, jak zwykle, okazali się niezawodni, zalewając media społecznościowe wszelkiej maści memami. Część z nich odnosi się do "filmowej kariery" Trumpa, który przed laty pojawił się w jednej ze scen "Kevina samego w Nowym Jorku". Fani przygód młodego McCallistera domagają się, by rzeczone ujęcie zostało zmodyfikowane.

Zobacz też:  Izba Reprezentantów podejmie próbę usunięcia Trumpa z urzędu 

Choć zaczęło się dość poważnie, akcja szybko przeobraziła się w kolejny pretekst do żartów. Pojawiły się osoby, które znalazły świetne rozwiązanie tego "problemu". Przykładowe wpisy zamieszczamy poniżej.

Zobacz także