Zamknij

"Don't Worry Darling": Harry Styles i Florence Pugh w zapowiedzi thrillera. Jest data premiery!

13.09.2021 19:30
"Don't Worry Darling": Harry Styles i Florence Pugh w zapowiedzi thrillera. Jest data premiery!
fot. kadr z teasera filmu "Don't Worry Darling"

"Don't Worry Darling" to wyczekiwana produkcja w reżyserii Olivii Wilde z iście gwiazdorską obsadą. O czym opowie film z Florence Pugh i Harrym Stylesem w rolach głównych? Zobaczcie pierwszą zapowiedź, która zdradza też datę premiery.

"Don't Worry Darling" w pierwszej zapowiedzi. Olivia Wilde - popularna aktorka, która od kilku lat próbuje też swoich sił po drugiej stronie kamery - zaprezentowała pierwszy teaser swojej najnowszej produkcji. Film od miesięcy wzbudza silne emocje, głównie za sprawą obsady, która prezentuje się doprawdy wyśmienicie

"Don't Worry Darling": pierwsza zapowiedź głośnego filmu Olivii Wilde [TEASER]

Film będzie niepokojącym thrillerem psychologicznym, który zabierze nas do (na pozór) utopijnej kalifornijskiej społeczności lat 50. XX wieku. Główną bohaterką będzie młoda kobieta (w tej roli gwiazda "Midsommar. W biały dzień", "Małych kobietek" i "Czarnej Wdowy" Florence Pugh), która zwątpi w swoje zdrowe zmysły, gdy w okolicy zacznie dochodzić do przedziwnych wydarzeń

Harry Styles (znany piosenkarz, który w ostatnich latach spełnia się również aktorsko) zagra jej męża, który skrywa mroczny sekret. W sieci ukazała się długo wyczekiwana zapowiedź, która niestety nie zdradza zbyt wiele z fabuły. Sami zobaczcie.

"Don't Worry Darling": kiedy premiera?

Wraz z pierwszym teaserem, poznaliśmy też datę premiery. A na tą przyjdzie nam nieco poczekać. "Don't Worry Darling" zawita bowiem na ekranach kin 23 września 2022 roku. Reżyserią zajęła się Olivia Wilde, zaś scenariusz napisali Shane i Carey Van Dyke. Za jego ostateczny kształt odpowiada z kolei nominowana do nagrody BAFTA Katie Silberman, z którą Wilde współpracowała już przy okazji swojego reżyserskiego debiutu - "Szkoły melanżu". 

Florence Pugh i Harry Styles to nie jedyne wielkie nazwiska w obsadzie. W filmie wystąpili również: Dakota Johnson ("Pięćdziesiąt twarzy Greya"), Chris Pine ("Wonder Woman", "Star Trek"), Gemma Chan ("Eternals"), Nick Kroll, Douglas Smith ("Wielkie kłamstewka") i KiKi Layne ("The Old Guard"), a także Timothy Simons, Kate BerlantAsif Ali, Dita Von TeeseSydney ChandlerAri'el Satchel i sama Olivia Wilde. Zapowiada się więc ciekawy seans. 

RadioZET.pl/Capitalfm.com