Zamknij

Dorociński na planie z gwiazdą Gry o Tron - są pierwsze zdjęcia

Redakcja
03.10.2017 11:09
Marcin Dorociński Gra o Tron Hurricane
fot. Instagram

Od kilku miesięcy Marcin Dorociński pracuje na planie brytyjskiego dramatu wojennego "Hurricane". Polski aktor gra tam jedną z głównych ról i występuje obok gwiazdy "Gry o Tron" - Iwana Rheona. Są pierwsze zdjęcia z produkcji.

Marcin Dorociński i Iwan Rheon, czyli sadystyczny Ramsay Bolton z "Gry o Tron", spotkali się na planie brytyjskiego filmu "Hurricane". Prace ruszyły latem i właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których możemy zobaczyć i polskiego aktora, i gwiazdę kultowej sagi. Na instagramowym profilu Dorocińskiego można zobaczyć m.in. te zdjęcia:

"Hurricane" to dramat wojenny, opowiadający o losach polskich pilotów bojowych z Dywizjonu 303. Akcja filmu toczy się w czasach II wojny światowej i ukazuje okoliczności i przebieg bitwy o Anglię.

W obsadzie filmu, obok Marcina Dorocińskiego i Iwana Rheona, znaleźli się m.in. Milo Gibson (syn Mela Gibsona) oraz Stefanie Martini. Premiera filmu "Hurricane" planowana jest na setną rocznicę odzyskania niepodległości i setną rocznicę polskiego lotnictwa.

RadioZET.pl/SA