Zamknij

Druga Szansa. Magdalena Boczarska odchodzi z serialu

Redakcja
16.03.2018 11:21
Serial druga szansa
fot. Eastnews

Złe wiadomości dla fanów ekranowej Sary Daymer. Bohaterka, w którą wciela się Malgorzata Boczarska, nie pojawi się w piątym sezonie serialu „Druga szansa”. Dlaczego?

Druga Szansa. Magdalena Boczarska odchodzi z serialu

— Magda została mamą i teraz skupia się na tym. Przyjęliśmy tę wiadomość z wielkim bólem serca, ale to rozumiemy i życzymy jej spełniania się w najważniejszej roli jej życia, jaką jest macierzyństwo — powiedziała w rozmowie z „Faktem” producentka „Drugiej szansy”.

Przypomnijmy, że w połowie grudnia zeszłego roku Magdalena Boczarska urodziła synka, który otrzymał imię Henryk. To pierwsze dziecko aktorki i jej partnera — Mateusza Banasiuka.

boczarska i banasiuk

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są parą od 2014 roku. Piękna aktorka zaczęła się spotykać z młodszym o 7 lat gwiazdorem serialu „Pierwsza miłość” po tym, gdy rozstała się z Tomaszem Karolakiem.

Zobacz także

Czy aktorka wróci jeszcze do serialu? Tego nie wiadomo. Kilka miesięcy temu zdradziła, że chciałaby wrócić w szóstym sezonie, bo przesunięcie terminu zdjęć do piątego kolidowało z jej ciążą. Czy tak się stanie? Czas pokaże.

Przypomnijmy, że główną bohaterką „Drugiej szansy” jest Monika Borecka, producentka telewizyjna i agentka gwiazd. To współczesna kobieta sukcesu — silna, atrakcyjna, pracowita i pewna siebie. Jednocześnie to też kobieta, którą łatwo oszukać i która dla walki o swoje ideały jest w stanie zrobić wszystko...

RadioZET.pl/SI