Zamknij

Druga szansa. Dodatkowy odcinek serialu na player.pl

Redakcja
17.05.2018 11:39
Dodatkowy odcinek serialu „Druga szansa"
fot. player.pl/YouTube

Widzowie TVN w tym tygodniu zobaczyli finałowy odcinek 5. sezonu serialu „Druga szansa”. Produkcja serialu przygotowała jednak dla fanów serialu opowiadającego o perypetiach sympatycznej Moniki Boreckiej dodatkowy odcinek. Gdzie go oglądać?

Druga szansa. Dodatkowy odcinek serialu na player.pl

Dodatkowy odcinek „Drugiej szansy" będzie dostępny wyłącznie online – w serwisie player.pl już 20 maja. Już wiadomo, że w wyjątkowym odcinku kończącym serial zobaczymy ślub Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) i Piotra (Michał Żurawski). Wszystko wskazuje więc na to, że po zawiłych historiach i wielu dramatach Monika odnajdzie wreszcie upragnione szczęście.

– Ta szczególna niespodzianka jest podziękowaniem za wierność widzów przez pięć sezonów produkcji – tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl stacja TVN. 

Odcinek specjalny „Drugiej szansy” będzie dostępny wyłącznie w serwisie player.pl, od niedzieli 20 maja. 

Warto przypomnieć, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami TVN pracuje nad nowym serialem z Małgorzatą Kożuchowską, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2019 roku. Stacja nie zdradziła jeszcze ani fragmentów fabuły, ani nawet tytułu produkcji.

RadioZET.pl/SI