Zamknij

Koniec serialu „Druga szansa”!

Redakcja
29.03.2018 10:15
Małgorzata Kożuchowska
fot. Archiwum Radia ZET

Koniec serialu „Druga Szansa”! Jak informują Wirtualne Media, po zakończeniu emisji 5. sezonu serialu z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej stacja TVN zakończy realizację tej produkcji.

Druga szansa. Koniec serialu po 5. sezonie

Według informacji, do których dotarły Wirtualne Media, 5. sezon serialu „Druga szansa” będzie sezonem ostatnim. Fani Małgorzaty Kożuchowskiej mogą jednak spać spokojnie — jak czytamy dalej w serwisie, wiosną 2019 na antenie TVN pojawi się zupełnie nowa produkcja z aktorką w roli głównej. 

Zobacz także

— Rzeczywiście zdecydowaliśmy o zakończeniu „Drugiej szansy”, szóstego sezonu nie będzie. Tak naprawdę już poprzednia seria miała być ostatnią, ale wobec dobrych wyników zdecydowaliśmy się na dodatkowe dziesięć odcinków. Teraz też zaczęliśmy sezon z bardzo dobrą oglądalnością i uważam, że to jest naprawdę duży sukces, zwłaszcza że zmierzyliśmy się z trudnym tematem — wyjaśnił w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Zobacz także

Stacja TVN nie zdradziła jeszcze żadnych szczegółów na temat nowej produkcji z Małgorzatą Kożuchowską. Pojawiła się jedynie planowana data premiery — wiosna 2019 roku. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media