Zamknij

Dwayne Johnson i jego rodzina przeszli koronawirusa. Aktor zdradził, jak się zarazili

03.09.2020 10:02
Dwayne Johnson
fot. Face to face/ Reporter/East News

Dwayne Johnson i jego rodzina zarażeni koronawirusem. Aktor zdradził, że jego bliscy zdążyli na szczęście już wyzdrowieć. Wyjaśnił też, w jaki sposób doszło do zakażenia.

Dwayne Johnson i jego rodzina przeszli  koronawirusa. O tym, że on i jego bliscy byli chorzy, gwiazdor opowiedział na Instagramie. "Z radością mogę wam przekazać, że moja rodzina czuje się już dobrze. Bogu dzięki, jesteśmy już zdrowi" - podkreślił Johnson. 48-letni gwiazdor dodał też, że jego bliscy są silniejsi po chorobie. Nie ukrywa też radości, że u jego bliskich koronawirus przebiegał łagodnie.

Dwayne zdradził, jak doszło do zarażenia. Mimo że jego bliscy przestrzegali higieny, najprawdopodobniej zarazili się od bliskich przyjaciół, z którymi spotkali się. Podkreślił, że bardzo trudno było im żyć w izolacji od przyjaciół przez tak długi czas. Dwayne Johnson zaapelował do fanów, aby ci spotykali się ze znajomymi i przyjaciółmi tylko wtedy, gdy będą mieli stuprocentową pewność, że wszyscy są zdrowi.

Dwayne Johnson i jego rodzina przeszli koronawirusa. Jak teraz się czują?

Gwiazdor zdradził też, że po chorobie jego rodzina zamierza trzymać się jeszcze ostrzejszych reguł."Podejmij zdecydowane działania i sprawdź osoby, które przychodzą do twojego domu. Jeśli wyniki ich testów będą pozytywne, trzymaj się od nich z daleka" - zdradził.

Dwayne dodał, że choroba, która dotknęła jego rodzinę, była jednym z najcięższych doświadczeń w jego życiu.

"Muszę powiedzieć, że była to jedna z bardziej emocjonalnych i trudnych rzeczy, jakie dotąd musieliśmy przejść jako rodzina - i ja osobiście także" - wyjaśnił.

Prywatnie Dwayne Johnson żonaty jest z Lauren Hasian, z którą ma dwie córeczki: czteroletnią Jasmine i dwuletnią Tianę. Z pierwszego małżeństwa z Dany Garcią ma 19-letnią córeczkę Simone.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl