Zamknij

Oto nowa Alexis! Znasz ją doskonale!

Redakcja
29.11.2017 08:48
Oto nowa Alexis! Znasz ją doskonale!
fot. Gotowe na wszystko

Nicollette Sheridan (znana z „Gotowych na wszystko") dołączyła do obsady nowej wersji serialu „Dynastia". Piękna blondynka wcieli się w samą Alexis Carrington!

Nicollette Sheridan zagra w „Dynastii" czarny charakter Alexis Carrington, w którą w oryginale wcielała się Joan Collins.

Historia, tak jak w oryginalnej wersji, ma zostać przedstawiona z perspektywy dwóch kobiet – Fallon Carrington, córki potentata naftowego Blake’a oraz jej przyszłej macochy, Cristal (w oryginalne Krystle), Latynoski, która ma znaleźć się w jednej z najpotężniejszych rodzin Ameryki. Obie bohaterki pokłócą się.

Akcja nowej „Dynastii" dzieje się w czasach współczesnych. Cykl powstaje dla The CW.

Oryginalna produkcja o rywalizacji dwóch bardzo bogatych rodzin – Carringtonów oraz Colbych – była symbolem lat 80. i jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce w tamtym okresie. W rolach głównych pojawili się John Forsythe, Linda Evans oraz wspomniana już Joan Collins.

Przypomnijmy, że za odświeżoną wersję legendarnej „Dynastii" odpowiadają Josh Schwartz i Stephanie Savage – twórcy serialu dla młodzieży „Plotkara". Nowa wersja nosi tytuł „Dynasty".

Nicollette Sheridan można było ostatnio oglądać filmie zrealizowanym dla telewizji „All Yours". Jej najbardziej znana rola to jednak Edie Britt w „Gotowych na wszystko".

RadioZET.pl/SI