Zamknij

Dżentelmeni: nowy film Guya Ritchiego z gwiazdorską obsadą już w kinach. O czym jest?

Roksana Orlicka
14.02.2020 12:37
Film "Dżentelmeni" Guya Ritchiego już w kinach
fot. Instagram/@guyritchie

Guy Ritchie wraca z nowym filmem "Dżentelmeni". Jest to produkcja, w której wzięło udział wielu znanych i cenionych aktorów. Reżyser jest znany ze specyficznego podejścia do kina, oryginalnych ujęć i poczucia humoru. O czym opowiada film "Dżentelmeni" i gdzie można go zobaczyć?

Dżentelmeni: nowy film Guya Ritchiego z gwiazdorską obsadą już w kinach. Można powiedzieć, że "Dżentelmeni" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier lutego 2020. Guy Ritchie zaangażował do projektu plejadę gwiazd hollywoodzkiego kina. O czym opowiada film "Dżentelmeni"? Zdradzamy szczegóły i podpowiadamy, gdzie można go zobaczyć.  

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Zobacz także: Walentynki 2020 w kinie. Na które filmy warto się wybrać okazji dnia zakochanych? 

Dżentelmeni: Fabuła i obsada filmu Guya Ritchiego

Guy Ritchie to brytyjski reżyser, pisarz i scenarzysta. Jest znany z takich produkcji jak "Poranchunki" (1998), "Rejs w nieznane" (2002), "Sherlock Holmes" (2009) czy "Aladyn" (2019). "Dżentelmeni" to kolejny projekt, który przyciągnie do kina wielu kinomanów. O czym opowiada i kto w nim występuje?

W filmie "Dżentelmeni" londyński półświatek obiega plotka, że Amerykanin (Matthew McConaughey), który zbudował w Anglii narkotykowe imperium, zamierza się wycofać. Brytyjscy bandyci chcą przechwycić jego biznes. Niektórzy próbują osiągnąć cel przekupstwem a inni szantażem. A cwany dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może całkowicie zmienić reguły gry.

W filmie "Dżentelmeni" można zobaczyć plejadę gwiazd. W produkcji występują: Colin Farrell, Hugh Grant, Matthew McConaughey, Charlie Hunnam czy Jeremy Strong

Dżentelmeni: Premiera i gdzie można zobaczyć film?

Film "Dżentelmeni" Guya Ritchiego miał premierę w piątek, 14 lutego 2020 roku. Film jest dostępny w niemal każdym kinie - od dużych multipleksów po niewielkie kina studyjne.

Zobacz także: Aktor "M jak miłość" w filmie Nolana obok Roberta Pattinsona. Kolejny sukces Polaków

Zagłosuj

Wybierzesz się do kina na film 'Dżentelmeni"?

Liczba głosów:

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/RO