Zamknij

Dzień Dobry TVN: nieoczekiwana interwencja Straży Miejskiej

Redakcja
15.11.2018 10:42
Dzień Dobry TVN
fot. Kadr z programu "DD TVN"

Choć „Dzień Dobry TVN” jak każdy program na żywo, jest dobrze zaplanowany, to jednak tak jak to właśnie w programach na żywo bywa, niekiedy zdarzają się sytuacje nieprzewidziane. W niedawnym odcinku interweniowała Straż Miejska.

W niedawnym odcinku „Dzień Dobry TVN” doszło do wyjątkowej sytuacji. Do akcji musiała wkroczyć Straż Miejska, która schwytała nieoczekiwanego gościa. Mowa o sikorce, która w jakiś sposób dostała się do studia i miała problem z wydostaniem się z budynku. Strażnicy, wyposażeni w siatkę do odławiania ptaków, po pewnym czasie złapali skrzydlatego gościa. Ptak, choć był przestraszony, nie ucierpiał i wkrótce został wypuszczony na dachu budynku.

Straż Miejska interweniowała w „DD TVN”

Po udanej akcji prowadzący program Dorota Wellman i Marcin Prokop bili strażnikom brawo.

1

Na Facebooku „DD TVN” pojawiło się wiele komentarzy na temat niespodziewanej akcji. Niestety niektórzy komentujący są przekonani, że gdyby nie chodziło o wyjątkową interwencję w telewizji, to tak chętnie strażnicy by nie przyjechali.

„Tak i akcja bo w TV.. a poza TV straż miejska ma gdzieś zgłoszenia że jakieś zwierzę potrzebuje ratunku. Sztuczny rozgłos że niby nawet do sikorki przyjadą? Może tylko pojedyncze sprawy ich interesują. Ale założę się nie przyjechaliby do nikogo na taką interwencję”.

„Tu się myślisz. Nie raz przyjeżdżali nawet do kruka czy wrony jak miało złamane skrzydło. Nie raz nie dwa po nich dzwoniłam i przyjeżdżali” – odpowiada inny komentujący.

No cóż, najważniejsze, że sikorka cała i zdrowa poleciała w swoją stronę.

RadioZET.pl/SA